Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 890 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu haftada Luffy ve Kata yok...Hayret meydanda Yonkou var ama kimse heyecanlanmıyor

Şaka bir yana Luffynin Katayı yenmesi için tek bir yol var ... O kadar düşündüm baska çıkar yol yok...886 da söylediği gibi Luffy Kata ile olan dövüşünü sonuna kadar uzatıp bir nevi dayanıklılık savasına dönüştürecek ...En sonunda Katanın hakisini gözlem yapamayacak derecede güçsüzleştirip işini bitirecek ...Örnek olarak Rocky 3 te Rockynin rakibini sürekli tahrik edip onun enerjisini bitirmeye odaklı dövüşü olabilir.Bu strateji ile kendinden daha güçlü olan Clubberi 3. raoundta işini bitirmişti.

Nasıl olacak derseniz Luffy uzun bir süre G4 süz Katayı sadece oyalayacak ...Gözlem gücü azaldığında G4 e geçip boundman olur yada tankmana dönüşüp ezip gecebilir.Ama herkesin bunun yerine kana kan dişe diş şeklinde savas istediği aşikar. Benim tercihimde bu
Kata oyle kolay inmez gozlem hakisi bitse de zor yani

Aralıksız dövüş istersen Jack ve Minklerin dövüşü var, beş gün hiç ara vermeden sürmüş. Daha yakın bir zamanda Luffy ve Cracker tam 11 saat aralıksız mücadele etti. Şöyle az biraz güçlü bir adam Koca Ana'yı bir gün falan tutsa, kadın kendi kendine ölüp gidecek demek ki.
Çok büyük ihtimalle 3. komutan olan Jack'in 5 gün aralıksız kapışmasına ne diyeceksin peki? Mangada da geçti, Minkler adamla nöbetleşe dövüşmüşler.

Bu kriz süresi boyunca zayıflaması güçten düşmesi gibi bir durum olabilir. Carmel Ana'yla ilgili bir şokun üstüne geldi bunlar. Travma yaşadı resmen. Bunun yarattığı stres de etkili olmuş olabilir. 8 saat aç kalan birinin bu duruma düşmesi pek mümkün değil sanki. Bence hayatı boyunca bir kere yaşayacağı bir zayıflığı tetiklendi.
Birkaç gün süren dövüşler vardır tabi ki. Ancak hiç dinlenmediklerini sanmıyorum. Mangaka aksini açıklamadığı sürece kesin gibi ele alıp şu kadar gün aralıksız savaşmışlar diyemem.

şimdi okudum güzel bölüm olmuş. Jinbei ve Brook akıllıca hamleler yapmış. Demek ki Kaido için tayfa yeterli olacak.

evetttttttt bölümü okudum. Jimbei kesinlikle boşa shic olmamış. adam çok güçlü gerçekten. şuan yanında sanji açık ara hikaye.... zoro reisle kapışırlar ama zoro reisin şuanki seviyesini bilmiyoruz tam. tayfanın en güçlü 1. yada 2. adamıdır luffyden sonra. Oda tayfaya show yaptırmış BM yi rezil etmiş. Güç bazında jimbei dışında gerisi show olmuş sadece güç unsuru olarak kaale almaya şöyle böyle demeye gerek yok. Şuan en çok aklıma gelen düşünce oda bölümü tayfaya show yaptırmak için yapmadıysa nerde saka nerde Bm. Dayanıklılığa bişey diyemem ama Saka çok ayrı be bro. hani koyuyorum şuraya sakayı. sonra seri bitiyor direk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık