Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 890 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  • Jinbe denizden saldırı yaparak Büyük Anayı ıslatarak Prometheus'dan ayırıyor. Sonra gemiye zıplayıp Big Mom'a bir yumruk atarak uçuruyor.
Bu ne şimdi, cidden ne?

Tayfanın bu kısmı Doffy savaşında yeni teknikleriyle hiç gözükmediler, haliyle 2 yılda elde ettikleri gücü bilemiyorduk ki bunca insanın birleşerek bir yonkouyu kısa süreliğine de durdurması neden absurd geliyor size anlayamadım. Sonuçta yenmediler sadece bilinci yerinde olmayan birisini blockladılar. Korsanlar Kralı olacak bir kaptanın tayfası da kusura bakmayın ama bu kadar da işe yarasın. Hemde 2 yıllık çalışmalarından sonra..

Bu haftada Luffy ve Kata yok...Hayret meydanda Yonkou var ama kimse heyecanlanmıyor

Şaka bir yana Luffynin Katayı yenmesi için tek bir yol var ... O kadar düşündüm baska çıkar yol yok...886 da söylediği gibi Luffy Kata ile olan dövüşünü sonuna kadar uzatıp bir nevi dayanıklılık savasına dönüştürecek ...En sonunda Katanın hakisini gözlem yapamayacak derecede güçsüzleştirip işini bitirecek ...Örnek olarak Rocky 3 te Rockynin rakibini sürekli tahrik edip onun enerjisini bitirmeye odaklı dövüşü olabilir.Bu strateji ile kendinden daha güçlü olan Clubberi 3. raoundta işini bitirmişti.

Nasıl olacak derseniz Luffy uzun bir süre G4 süz Katayı sadece oyalayacak ...Gözlem gücü azaldığında G4 e geçip boundman olur yada tankmana dönüşüp ezip gecebilir.Ama herkesin bunun yerine kana kan dişe diş şeklinde savas istediği aşikar. Benim tercihimde bu

Son düzenleme:
Bigmom yağ yakıyor, yağ yaktıkça vücut su tutar :( Jinbei bunun avantajını ile vurmuş.
Şu ana kadar gördüğüm en güzel ön açıklama. Balikadam adasında jinbei bunu açıklamıştı... impeldown da vücutlarındaki suda dolayı geri çekilen adamlar vardı tebrikler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık