Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 890: Koca Ana Güvertede!

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    227
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölümü nasıl beğenmezsiniz ya. İmpel Down'da ki kovalamacaya hasta olan işte arcta farklı bir şey var ondan güzel diyen adamlarsınız. Prenses prenses bıktık diyen adamlarsınız. Adam 2 arctır prenses ada kurtarama yapmıyor sizi şaşırtıyor onu da beğenmiyonuz olum neyi beğenceniz la. Çizimleri görmüyonuz mu akmış. Bölümde baya aksiyonlu heycanlandırdı. Komik sahnelerde baya çok. Tam ONe Piece'i One Piece yapan bölümlerdendi. Avatarımda ki sahneyi her gördüğümde gülüyorum ya akjshdjkhadhjkad. :hhh: :hhh: :flaugh:

Bölümü nasıl beğenmezsiniz ya. İmpel Down'da ki kovalamacaya hasta olan işte arcta farklı bir şey var ondan güzel diyen adamlarsınız. Prenses prenses bıktık diyen adamlarsınız. Adam 2 arctır prenses ada kurtarama yapmıyor sizi şaşırtıyor onu da beğenmiyonuz olum neyi beğenceniz la. Çizimleri görmüyonuz mu akmış. Bölümde baya aksiyonlu heycanlandırdı. Komik sahnelerde baya çok. Tam ONe Piece'i One Piece yapan bölümlerdendi. Avatarımda ki sahneyi her gördüğümde gülüyorum ya akjshdjkhadhjkad. :hhh: :hhh: :flaugh:
Prenses yapmıyor mu ? Sen hangi arc'ı izliyon la o_O

Madem öyle sana gelsin bu gif. Bu kadar güçlü adam barındıran ve bu kadar organize bir tayfanın ve başlarındaki dünyanın en güçlü 4 korsanından biri olan Linlin'in tayfanın yarısı tarafından madara edilmesi benim hoşuma gitmedi. Bombaya kadar(bomba dahil) dehşet bir arctı, hatta One Piece'in en iyi arcıydı. Ama hem Katakuri dövüşü hem de Koca Ana'nın takibinde çok zorlama sahne var, üst üste bu kadar birikince de bombadan sonraki bölümler One Piece'in en kötü bölümleri arasına girdi benim için neredeyse.

kartal8181

savaşı güçlü olan kazanır mantığı devam ettikçe çok sinirlenirsiniz. koskoca köyü arlong yönetiyordu, ama luffy daha güçlü idi. peki bu zamana kadar arlong nasıl yönetti? işini bildi adam. aynı şey bm için de geçerli. bm cihat politikası ile toprak almıyor hoş. vızır vızır kızlarını kritik insanlarla evlendirme falan derdinde. ordusu güçlü mü güçlü, kendi de öyle ama tüm buralara saf güçle gelmedi. o yüzden yenilmesi normal.

brook öyle bir kesiş yapabileceğini hiç tahmin etmezdim ama powerup gibi de gösterilmedi; demek ki beklemiş bonchan.
nami köle bulutu alıyor ama ruh var içinde onu nasıl yönetecek?
luffyler baya bi yol kat ettiler bence fb ile kesit kesit gösterebilir. belki dövüşü bitirmiş de olabilir. olmaz demeyin.
tavşancık yara almıştır diye düşünüyorum.
haftaya bölüm konusunda birşey dendi mi? fanlardan dolayı her yorumu okumuyorum. atlamış olabilirim.

Yalnız İnu-Neko'yu ilk gördüğümüzde "Roger'ın kedisi köpeği yonko komutanıyla kapışıyor" diyenler vardı.Şimdi de Luffy'nin geyiği,balığı yonko durduruyor.:/

Madem öyle sana gelsin bu gif. Bu kadar güçlü adam barındıran ve bu kadar organize bir tayfanın ve başlarındaki dünyanın en güçlü 4 korsanından biri olan Linlin'in tayfanın yarısı tarafından madara edilmesi benim hoşuma gitmedi. Bombaya kadar(bomba dahil) dehşet bir arctı, hatta One Piece'in en iyi arcıydı. Ama hem Katakuri dövüşü hem de Koca Ana'nın takibinde çok zorlama sahne var, üst üste bu kadar birikince de bombadan sonraki bölümler One Piece'in en kötü bölümleri arasına girdi benim için neredeyse.
ahjsasjkdkajhdjas Çok yakıştı avatar bana. :D
Yani dediğin gibi zorlama sahne var ama hep vardı zaten. Abi İmpel Downda 4.5'uncu kat mı ne vardı ya arada ilk gördüğüm o kadar saçma gelmişti ki. Yani bunlar şanş faktörü hep olan şeyler. Bence beklentilerinize cevap vermediği için hoşnutsuzluk. Yani sizin bir beklentiniz var artık olayların ciddileşmesi. Çünkü yonko la bu boru mu? Ama Oda'nın olayı o değil adam ana karakteri lastik yapmış şaçma drumlara düşürmek için eğlence çıkarmak için. Genel olarak baktığında arcta üstünde durulan durumlar falan çok absürd lakin bu hep böyleydi yahu. Şu kadından da başaka türlü kaçma ihtimalleri yok. Olsa olsa böyle kaçabilirler şanş yumağı ile. Neyse ben bu arcın en güzel arc olduğu düşüncesindeyim. Sanji hariç. Sanjinin arcın başından beri misyonu çok saçma şuan da daha da saçma bir boyuta bağlanıyor. Neyse ama dediğim gibi zaten failler hep vardı her zaman da olucak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık