Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 890: Koca Ana Güvertede!

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    227
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Valla temenni falan değil, Nami açıkça kölesi olacağını belirtti. Zeus'un eti de kemiği de sütü de faydalanacak.
Kılıca dönüşmesini çok mantıksız, nasıl olur, ne demek kılıca dönüşmek. Tüm serinin dinamiklerine aykırı.
Hayda ben sunny ile ilgili olanı kastetmiştim.
Zeus’un ruhu BigMom ile aynı. Sanmıyorum, olursa eğer meşhur tabiriyle “Oda sıvadı” deriz sanırım.

Hayda ben sunny ile ilgili olanı kastetmiştim.
Zeus’un ruhu BigMom ile aynı. Sanmıyorum, olursa eğer meşhur tabiriyle “Oda sıvadı” deriz sanırım.
4 farklı kişiye mesaj atmışım, alıntıladığın üyeye yazdığımı kast ettin sandım :/ Kılıf uydururlur, tüy dikilir, sıvanır.

Bu haftanın şanslı amiral seviyesi adamı Jinbe olmuş ne güzel. İki sene önce Sakazuki buna haddini bil dengim değilsin tarzı şeyler (mangada da vardır muhtemelen, olmazsa animeye ayıp) demese bir acaba derdim ama iki senede gücü çok artmayacağı için demiyorum.

Mom için tek diyeceğim şey ise kocaman bir hayal kırıklığı. Düşse de kurtulsak artık kendisinden.

Güç dengeleri tekrar değiştirilip yerine oturtulduğundan dolayı shichibukailerin de gücü daha net ortaya çıktı o kadar. Crocodile ı da çok daha güçlü göreceğimize eminim. Haki olayları da yeni oturuyor.

Shichilerin üçüncü güç olarak anılması da boşa gitmemiş oluyor.

Crocodile döner dönmesine ama Luffy iki yıl önce bile vurabildiği anda yamultmaya başlamıştı adamı. Şimdi gelse bile Zoro'dan güçlü olmaz. Jimbei de alır. Hikayeye katkısı ne olur bilmiyorum ama Oda bu konularda baya iyi. Bir yer bulur Croco'ya.

Güç dengeleri tekrar değiştirilip yerine oturtulduğundan dolayı shichibukailerin de gücü daha net ortaya çıktı o kadar. Crocodile ı da çok daha güçlü göreceğimize eminim. Haki olayları da yeni oturuyor.

Shichilerin üçüncü güç olarak anılması da boşa gitmemiş oluyor.
Croco reisi boşu boşuna shin sekai girerken çizmedi ODA daha güçlü bir şekilde geri gelecektir. Manga kapak hikayelerinde Rob Lucci'ye yer ayırmıştı gördüğümüz kadarıyla CP0'ın başına geçmiş belli ki güçlenmiş(meyvesi ile ilgili bir yorumu da vardı ODA'nın).Croco'da Dof ayarında geri gelir.

Luffy nin alabastada attığı yumruk ile jozunun yaptığı saldırı crocoda aynı etki yaptı demekki E.oda adamı daha dayanıklı ve güçlü bir şekilde getirdi mf ye.

Croco geri döndüğünde dofi ayarı olur. Luffy den güçsüz olur ama 2.-3. Komutan ayarı olur.

Bir yonkou gemiden bu şekilde uzaklastırılmamalı ayıptır günahtır yonkoulara sahip çıkalım pastadan çıkmış savaş

Selamün aleyküm uzun süredir sitenin takipçisi olup ilk defa bu bölümde üye olup yorum yapma ihtiyaçı duymaktayım....

Eyyy oda sen ne yapmaya çalışmaktasın yıllar yıllı gözümüze soka soka yaptığın yonko karizmasını yerle bir ettin. İlk defa WB aceden duyduğumzda bu kimki aga dedik en güçlü korsan sonra Garp bize yonkoları anlattı imparator dedi. Yeni dünyayı kafalarına göre yönetir dedi beklentilerimiz tavan yaptı sonra maninford şavaşı oldu WB yedi düvele karşı hasta haliyle meydan okudu herkez dediki ah bide gençliğini göreydik.Adamın beyninin yarısı uçtu hala yere düşmedi ayakta öldü...

Birde big mom a bakın oyuncak oldu çoluk çoçuğun elinde şimdi diyeceksiniz kadın aç ulan WB kafası yokken kan aldı milletten bi de buna bak açıkınca güçten düşüyo..

Çok sinirlendin bölüme umarım oda kaidoda iadeyi itibar yapar yonkolara ki pek sanmasamda...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık