Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 889: Bilinmeyen Ana

Bölüm Nasıldı?

• Muhteşemdi. Doyamadım.

Kullanılan: 72 35.5%
  • Bölüm işte.

Kullanılan: 105 51.7%
  • Keşke çıkmasaydı.

Kullanılan: 26 12.8%

• Kullanılan toplam oy
    203
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Umarım öyledir çünkü daha birkaç saattir yemek yemiyor kadın.2-3 gün aç bıraksalar ya da bir yonkoyla dövüşse böyle zayıflayacak mı diye düşünüyor insan.
Yeme bozukluğu tetikleneli 8 saat olmuş. Bu esnada birşey yemiyor değil bence, etrafı dağıtırken ne bulsa parçalayıp yiyor gibi görünüyor keki ararken. Yani bu zayıflık sadece 8 saat aç kalmakla oluşmamıştır diye düşünüyorum. Önceki bölümleri tam hatırlamıyorum, BM pastayı ararken sağda solda birşeyleri yemiyor muydu?

Yeme bozukluğu tetikleneli 8 saat olmuş. Bu esnada birşey yemiyor değil bence, etrafı dağıtırken ne bulsa parçalayıp yiyor gibi görünüyor keki ararken. Yani bu zayıflık sadece 8 saat aç kalmakla oluşmamıştır diye düşünüyorum. Önceki bölümleri tam hatırlamıyorum, BM pastayı ararken sağda solda birşeyleri yemiyor muydu?
Yedikleri pasta değil diye tükürüyordu sanki.

Bu arc ilk kez "bi yonko gördüm sanki" dedim.
Peros bile ilk kez görmüş bu formunu. Burası bana baya garip geldi.
Sonda ki pasta nerde demesi de güldürdü :D Pastanın burada olmadığını anlayınca o gemi nasıl kurtulacak merak ediyorum. Jinbei yine çark çevirttirir belki alışık zaten.
Pudding öl artık ya kan kaybından falan öl ya. Mom pastayla bayılırsa (oraya doğru gidiyor) yazık olur bu karizmaya :(
İlk kez olması doğal kadını bu kadar delirtip aç bırakan başka biri olmamıştır.Luffy iyi iş yaptı.

Bilinçsiz bir şekilde sağa sola saldırması onu daha güçsüz yapıyor bence.Sonuçta kontrolsüz.Arcın başında da bir yiyeceği yiyemedi diye kendinden geçmişti bu kadın.Her 8-10 saat bir şey yemeyince bu hale geliyor gibi gözüküyor şu an.Bu da diğer yonkolara karşı onu zayıf yapar.Çünkü iki yonkonun savaşı da en az 10 gün sürer ki BM bu süreçte krize girip zayıflayabilir gibi gözüküyor.

Bege sanjiden tek yedi ya la :hhh:

Jimbei de Wikipedia mübarek.

Yanlız sanjinin yanında pudding olmasına rağmen namiyi düşünüyor. Bu namiyi bi ayrı seviyor ya.

Gelecek hafta bir Mr. Prince bir Avcı edasıyla tayfayı kurtarır.Aşçılık yeteneklerini gösterdi.Geriye savaş gücü kaldı.Onu da sona saklar.Sanji'den önce Germa ortaya çıkacak gibi de geliyor.

Jinbei'de bir ilginç herşeyden vazgeçiyor.Kendi tayfasından,kendi hayatından şimdi de gemiden.Franky duysa balık kızartmasına çevirir seni.

Gelecek hafta bir Mr. Prince bir Avcı edasıyla tayfayı kurtarır.Aşçılık yeteneklerini gösterdi.Geriye savaş gücü kaldı.Onu da sona saklar.Sanji'den önce Germa ortaya çıkacak gibi de geliyor.

Jinbei'de bir ilginç herşeyden vazgeçiyor.Kendi tayfasından,kendi hayatından şimdi de gemiden.Franky duysa balık kızartmasına çevirir seni.
Yonko var karşılarında ne yapabilir ki başka.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık