Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 889: Bilinmeyen Ana

Bölüm Nasıldı?

• Muhteşemdi. Doyamadım.

Kullanılan: 72 35.5%
  • Bölüm işte.

Kullanılan: 105 51.7%
  • Keşke çıkmasaydı.

Kullanılan: 26 12.8%

• Kullanılan toplam oy
    203
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İlk günden beri “Kyaahh Katakuri sama” derseniz olacağı bu tabi.
Dersek? :( Ortaya laf sallama üzerine diploma almışsın resmen. :(

İşin aslı öyle değil. Oda sürekli farklı yollarla ters köşe yapıyorum diye düşünüp bir de bunlara 2017'de gireceğiz diyeyim de ark bitecek sansınlar dedi ve böyle ters köşe yaptı.

Bölümde Mama dışında ilgi çekecek hiçbir şey yok. Bilgi olarak sadece minklerin tekniğinin kullanım süreleri ve kullanabilecekleri koşullar var. Sanji'nin 153726. kere olduğu gibi aşçılığına ve yemeklerini pis işlere bulaştırmama özelliğine vurgu yapılıyor. Yani bir tık ilerleme yok. Hükümet Kadın'da Sermiyan Midyat'ın "Yaprak kımıldamıyor ..."adlı bir repliği vardı aklıma onu getirdi bölüm.

Dersek? :( Ortaya laf sallama üzerine diploma almışsın resmen. :(

İşin aslı öyle değil. Oda sürekli farklı yollarla ters köşe yapıyorum diye düşünüp bir de bunlara 2017'de gireceğiz diyeyim de ark bitecek sansınlar dedi ve böyle ters köşe yaptı.
Oda zeki adamdır böyle saçma bi şeyden zevk almaz. “Zaa gandırdım” deyip mutlu mu olacak yani bu koca göğüs hastası, nedir? :(
Bu arada 80li ciltlerin birinde kendisi de kendini böyle tanımlıyordu ya la. :)

Şimdi bu kadın aç kalıp zayıfladı diye şişman haline göre daha mı güçsüz oldu daha mı güçlü ? Eğer belli değilse bence daha da güçsüzleşti.Eğer böyleyse de BM çöp çıktı Rıza baba.Amiraller bile 10 gün dövüşüyorken yonkolarda aşağı yukarı bu kadar uzun süre kapışır.Atıyorum BM Shanks'la karşı karşıya geldi ve dövüş başladı.BM yemek yiyemediği için zayıflayınca Shanks bunu biçer o zaman ? Shanks sen 2 dk dur 2 topkek yiyip gelicem mi dicek ? Ya da popkeklerle dövüşmeye mi gidecek bu kadın ?

Onun dışında beğenmedim bölümü.Bi 5 bölüm sonra Sunny yine BM'den uzaklaşır.BM yine bizimkilerin tepelerine biner hooop bizimkiler yine BM'den uzakta bir yerlere giderler.Sonra BM yine bizimkilerin tepelerine biner sonra yine kaçarlar vs. vs. kısır döngüye gireriz.:/

Güzel bölümdü. Big Mom’ın sabrı tükenmiş. Sanji pasta ile gelmediği sürece bizimkileri bu kadının elinden kimse alamaz bence.

Şimdi bu kadın aç kalıp zayıfladı diye şişman haline göre daha mı güçsüz oldu daha mı güçlü ? Eğer belli değilse bence daha da güçsüzleşti.Eğer böyleyse de BM çöp çıktı Rıza baba.Amiraller bile 10 gün dövüşüyorken yonkolarda aşağı yukarı bu kadar uzun süre kapışır.Atıyorum BM Shanks'la karşı karşıya geldi ve dövüş başladı.BM yemek yiyemediği için zayıflayınca Shanks bunu biçer o zaman ? Shanks sen 2 dk dur 2 topkek yiyip gelicem mi dicek ? Ya da popkeklerle dövüşmeye mi gidecek bu kadın ?

Onun dışında beğenmedim bölümü.Bi 5 bölüm sonra Sunny yine BM'den uzaklaşır.BM yine bizimkilerin tepelerine biner hooop bizimkiler yine BM'den uzakta bir yerlere giderler.Sonra BM yine bizimkilerin tepelerine biner sonra yine kaçarlar vs. vs. kısır döngüye gireriz.:/
Sadece yemek olarak bakma. Kadının krizi tuttu ve bu sırada şehir yıktı, şuurunu kaybetti, strese girdi falan. Bu hali açlıktan öte yaşadığı krizle ilgili gibi geliyor bana. Ağzının suyu akıyor, sabrı tükeniyor, afakanlar basıyor kadını.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık