Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 889: Bilinmeyen Ana

Bölüm Nasıldı?

• Muhteşemdi. Doyamadım.

Kullanılan: 72 35.5%
  • Bölüm işte.

Kullanılan: 105 51.7%
  • Keşke çıkmasaydı.

Kullanılan: 26 12.8%

• Kullanılan toplam oy
    203
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölüm mükemmel olmuş Sanjinin bu kadar iyi aşçı olacağını kim bilirdi ki.
Kim bilmiyordu ki? Sanjinin tekmesini, savaş zekasını, centilmenliği, aşçışığını tartışmaya gerek duymuyorum.

Bölümü beğendim. Genel olarak zayıflama dayanıklılığı düşürdüğü gibi hızlanmaya olanak sağlıyor. Big mom bildiğin oyun oynarmışçasına levrl kasıyor gibi. Devamlı değişkenlik gösterip duruyor. Gerek şekil (kilo), gerek napoleon-zeus-prometheus farklı şekillerde görüyoruz.

Yapılacak şey hiç belli değil. Ben arc sonuna kadar birçok kişinin ters köşe olacağını düşünüyorum. Oda yine kendi bildiğini çizecek. Zaten bu yüzden merak ettirip bağımlılık seviyesine geldi one piece.

Sadece yemek olarak bakma. Kadının krizi tuttu ve bu sırada şehir yıktı, şuurunu kaybetti, strese girdi falan. Bu hali açlıktan öte yaşadığı krizle ilgili gibi geliyor bana. Ağzının suyu akıyor, sabrı tükeniyor, afakanlar basıyor kadını.
Tamam da krize zaten pasta yiyemediği için girmedi mi bu kadın ? Yani her birkaç saat aç kalıp yemek yiyemeyip zayıflarsa bir amiralle bir yonkoyla nasıl o kadar uzun süre kapışabilir ki ? Ha tabii dediğim gibi aç kalınca güçten düşüyorsa BM'de bence çok net bir zayıflık olmuş oluyor.Eğer zayıfladıkça gücü değişmiyorsa sıkıntı yokta bu chapterda ki hali çok iyi değil gibiydi.

Bölümü çok beğendim. Koca Ana'nın gerçekten korkutucu olduğunu düşünüyorum. WB'den daha korkutucu olduğunu düşünüyorum.

Bu arc ilk kez "bi yonko gördüm sanki" dedim.
Peros bile ilk kez görmüş bu formunu. Burası bana baya garip geldi.
Sonda ki pasta nerde demesi de güldürdü :D Pastanın burada olmadığını anlayınca o gemi nasıl kurtulacak merak ediyorum. Jinbei yine çark çevirttirir belki alışık zaten.
Pudding öl artık ya kan kaybından falan öl ya. Mom pastayla bayılırsa (oraya doğru gidiyor) yazık olur bu karizmaya :(

Tamam da krize zaten pasta yiyemediği için girmedi mi bu kadın ? Yani her birkaç saat aç kalıp yemek yiyemeyip zayıflarsa bir amiralle bir yonkoyla nasıl o kadar uzun süre kapışabilir ki ? Ha tabii dediğim gibi aç kalınca güçten düşüyorsa BM'de bence çok net bir zayıflık olmuş oluyor.Eğer zayıfladıkça gücü değişmiyorsa sıkıntı yokta bu chapterda ki hali çok iyi değil gibiydi.
Herhangi bir pasta değildi bu. Haftalardır kadın bu çay partisini bekliyordu. Üstelik çocukluk travması tetiklendi kadının kaç yıl sonra. Bunun stresi de vardır diye düşünüyorum. Perospero bile onu hiç böyle görmedik diyor. İlk defa olan birşey.

Herhangi bir pasta değildi bu. Haftalardır kadın bu çay partisini bekliyordu. Üstelik çocukluk travması tetiklendi kadının kaç yıl sonra. Bunun stresi de vardır diye düşünüyorum. Perospero bile onu hiç böyle görmedik diyor. İlk defa olan birşey.
Umarım öyledir çünkü daha birkaç saattir yemek yemiyor kadın.2-3 gün aç bıraksalar ya da bir yonkoyla dövüşse böyle zayıflayacak mı diye düşünüyor insan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık