Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 889: Bilinmeyen Ana

Bölüm Nasıldı?

• Muhteşemdi. Doyamadım.

Kullanılan: 72 35.5%
  • Bölüm işte.

Kullanılan: 105 51.7%
  • Keşke çıkmasaydı.

Kullanılan: 26 12.8%

• Kullanılan toplam oy
    203
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oda kafasına göre evreni büküyor, Brook olayının açıklaması o bence.
:( Neresine göre bükecek başka :S Kıç cebinde koysun oturunca daha kolay bükülür. Carrot denen arkadaş havada süzülen birşey :/ Brook'un bunu suda taşıması niye bu kadar zor :D Adamlar havayı tekmeleyerek uçuyor ya. 2 sene önce suda kendini taşıyan adam şu an başkasını da taşıyorsa gelişmiş der geçersin :S Neyse boş konuşup Oda fanboyluğu yapmayayım :(

:( Neresine göre bükecek başka :S Kıç cebinde koysun oturunca daha kolay bükülür. Carrot denen arkadaş havada süzülen birşey :/ Brook'un bunu suda taşıması niye bu kadar zor :D Adamlar havayı tekmeleyerek uçuyor ya. 2 sene önce suda kendini taşıyan adam şu an başkasını da taşıyorsa gelişmiş der geçersin :S Neyse boş konuşup Oda fanboyluğu yapmayayım :(
Hocam olay neresine göre bükecek filan değil, sen şeytan meyveleri yiyenler suda çekiçtir diye açıklama yapmışsın. Sonra bu açıklamaya ters iş yapıyorsun, bükme dediğim o yani. Bu mantıklı bir durum değil. :(

Hocam olay neresine göre bükecek filan değil, sen şeytan meyveleri yiyenler suda çekiçtir diye açıklama yapmışsın. Sonra bu açıklamaya ters iş yapıyorsun, bükme dediğim o yani. Bu mantıklı bir durum değil. :(
Ona bakarsan Aokiji elini suya koyup dondurdu, Robin suyun altında kocaman el çıkardı. Şöyle sahneler var yani. Serinin ta başında Luffy'nin boynu uzuyordu suyun altında.

Tamamdır, bunları inkar etmedim zaten. Yeni bir şeymiş gibi de söylemedim, konuşulan konu buydu ben de bunu yorumladım. Konuyu ben başlatmadım yani.
Luffy örneğini verme sebebim kullanıcının kendisi tamamı suyun altındaysa kişinin kendisi gücünü kullanamıyor ama başkası kullanıyor.

Onun dışında suya birazcık temasta gücün tamamen yok olmuyor mesela. Bir sürü örneği var bunun. Bu konuda Kairosekiyi daha avantajlı buluyorum nedense. Taktılar mı işin zor.

Yani bunlar varken Brook'un olayı çok basite kaçıyor bana kalırsa. Ki durursa düşecek suya.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık