Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 889: Bilinmeyen Ana

Bölüm Nasıldı?

• Muhteşemdi. Doyamadım.

Kullanılan: 72 35.5%
  • Bölüm işte.

Kullanılan: 105 51.7%
  • Keşke çıkmasaydı.

Kullanılan: 26 12.8%

• Kullanılan toplam oy
    203
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Pastanın olmadığını gören Koça Ana kendi tayfasına hani burdaydı pasta diye geri dönüş yapabilir.

oha hacılar şimdi bu bigmom dan nasıl kurulacak tayfa ????
Hadi diyelim sanji geldi pastayı verdi bigmom yedi sevinçten bayılmadı güçlendi ve sanjiyi de öyle pasta yapabildiği için kızıyla cidden evlendirip tayfasına katmak isterse ne olacak :DDD
Aslında düşününce neden olmasın diyor insan işin içinde Pasta aşığı bir kadın var sonuçta .

Adam, Pekoms'a sırf bu yüzden güneş gözlüğü vermiş resmen. :oleyo:
Hatta bununla da yetinmemiş güneş gözlüğünü çıkartarak insanları korkutmaya çalışıyordu pekoms balıkadam adasında. Kötü bir şaka diye güşünüp geçiyor insan ama gerçekten aynı sahneyi dolunayda çizmesi çok büyük show olur Pekoms için.

İlk kez olması doğal kadını bu kadar delirtip aç bırakan başka biri olmamıştır.Luffy iyi iş yaptı.
Bilmiyorum bana garip geldi. Roger döneminde ve öldükten sonraki karışık dönemlerde bu kadını kimse zorlamamış mı acaba. Ama şuda var bu kadın hiç hasar almamış. Harbiden hiç savaşmamış olabilir.
Aslında düşününce neden olmasın diyor insan işin içinde Pasta aşığı bir kadın var sonuçta .
BM'nin karakterine uyar ama o noktadan dönüş olmaz. Yani Sanji gel benim aşçım ol diyebilir ama Sanji yok ben hayallerimin peşinden gidecem falan dedikten sonra tamam hadi git Sanji diyecek birisi değil. Olmamalı da zaten.

Son sayfa çok iyiydi. Öyle ya da böyle bu arc da bir sonuca bağlanacak gibi. İyice kabak tadı vermişti.

Koca Ananın dehşeti inanılmaz. Kadının zaten normal bir kriz durumu var. Ve şu an o durum zirve yapmış durumunda. Artık sabrı kalmamış ve 8 saattir kovalıyor. Yani o kadın bu pastayı yiyene kadar şu an dünyadaki en tehlikeli canavardır. Her zaman dediğim gibi Koca Ana'yı küçümseyenler var. Koca Ana pisikopatn alası çıktı Rıza Baba olayı resmen. Kadının güçsüzleştiği yok. Şu anki hali hani o hep tasvir edilen Koca Ana kızdırılmamalı onun öfkesinin kurbanı olmak istemezsiniz muhabbetinin en üst doruk seviyelerindeyiz şu an. O yüzden yok amiralmiş falan geçiniz bunları. Amiraller şu an bu Koca Ana'nın önünde duramaz. Çünkü kadın önüne çıkanı yok etmeye programlanmış durumda. Ufaklığından beri canavar olan Koca Ana'yı kim durduracakmış şaşarım.

Cevap: Sanji'nin Pastası
Hiçbir gücün durdurmayacağı gücü Sanji'nin pastası durduracak ironiye gel.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık