Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 881: Dalga Odası

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    192
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu çizgifilmlerde felan aygır gibi olan tipler beyinsiz olur ya genelde Big Mom bu konuda level atlamış ciddi anlamda. 880. bölümde dalgaya verdiği ruh zaten avel avel bakıyor sağa sola. Zeus'un bakışlarda öyle. Big Mom'un iq seviyesi = Usopp'un cesareti. Spoiler gelincede dalganın bizimkileri farketmemesine takılmıştım. Big Mom outsmarted again. Bide Luffy kaç bölümdür havaya sıkıyor ha. Kaç bölümdür dövüşüyolar 1-2 tane vursaydı geri püskürtseydi en azından ne dayak yedi be abi.
L: Gel 1v1
K:Tm
L: Ah vurma korsan kral olcam
K:Ok
L:Tşk
K:Öd.

Onu bırakında 2 hafta sonra ne olur luffy nasıl kurtulacak oradan ?
İyi ve ciddi bir dövüş olsun artık ya.
Teorisi olan var mı

Bu çizgifilmlerde felan aygır gibi olan tipler beyinsiz olur ya genelde Big Mom bu konuda level atlamış ciddi anlamda. 880. bölümde dalgaya verdiği ruh zaten avel avel bakıyor sağa sola. Zeus'un bakışlarda öyle. Big Mom'un iq seviyesi = Usopp'un cesareti. Spoiler gelincede dalganın bizimkileri farketmemesine takılmıştım. Big Mom outsmarted again. Bide Luffy kaç bölümdür havaya sıkıyor ha. Kaç bölümdür dövüşüyolar 1-2 tane vursaydı geri püskürtseydi en azından ne dayak yedi be abi.
L: Gel 1v1
K:Tm
L: Ah vurma korsan kral olcam
K:Ok
L:Tşk
K:Öd.
hahahahaha uzun zamandır bu kadar gülmemiştim, sağolasın :hhh::hhh:

Luffy iki hafta sonra biraz kıpırdar :good:

Oda efendi bu araları planlı mı veriyor? Şayet planlı veriyorsa lanet olasıca federaller kovalasın onu. İnsan iki hafta idare edecek bir bölüm verir yahu. Bu neydi böyle?

Fırtınadan önceki sessizlik demeyin, böyle sessizlik mi olur? Her arc aynı terane. Her arc aynı şablon. Luffy gelir atarlanır, boss gelir pata küte girişir. Luffy ağlıyordur "ühhüüüü" diye, sonra iman power açar bam güm girer. Arc biter, parti yapılır. :artiz:

Hee arkadaşlar oldu Oda sadece dövüş çizsin. Her çizdiğinde de Luffy dayak yesin. Bu seferde Oda'ya bu yönden kızarsınız. Ayrıca hala anlamadınız herhal Oda vs çizmede iyi ve yeterli değil.

Diğer yandan, Yeni dünyaya gireli yaklaşık 300 bölüm oldu. Luffy henüz haki seviyesinde level atladı mı atlamadı mı bilmiyoruz. G5 görmektense hakisini geliştiren Luffy olsa daha iyi olur. Yada Kata'dan dayak yese bile hakide level atlasın. Bu bile bana yeter bu arc için.

Crackerden sonra Kata da uyanış mod açmış, bundan sonra madde üretebilen bütün paramecialarda uyanış görürüz, teşekkürler Oda uyanısı da ayağa düşürdün. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık