Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 881: Dalga Odası

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    192
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hiç hatırlamıyorum :D :D

Bomboş bölüm ama çizimler iyidi. Bölümü tartışmaya gerek bile yok.
Daha düğün zamanıydı. İlkinde görünmüyordu da bir iki bölümde görünmüştü.

Hayır sonrada mutlu yüz ifadesi yapmış falan çaresizliğini hissettirmemek için mi tayfaya nedir.
Aynen, öyle yapıyor. Hüzünlendirdi ya. :(

Şunu da koyalım. Kata da böyle sopalanır yakında belki.

BM nin belkide en belirgin zayıf yanı oda nın gözümüze haftalardır soktuğu gibi o sınırsız gücünün kontrol dışı olması ve ciddi bir iq düşüklüğünün olması(gücünün yüksekliği ile zeka seviyesi doğru orantılı gibi) bu olmasa zaten büyük ihtimalle bu güçle gold d roger ın yerinde ana olurdu.Kata nın meyve gücünün dof unki gibi uyanmış olması sürpriz olmaz zaten.Çoğu arkadaşın tahminin aksine ben luffy nin gear 5 e sahip olduğunu düşünmüyorum gear 4 ü süsleyerek çeşitli varyasyonlarla kullanacaktır uzun yıllar bu vs de de gear 4 ün farklı bir varyasyonunu aradan sonraki bölümde göreceğiz galiba bunu da kata bikaç şamar vurup kaçıp namilere katılmak için kullanacaktır.(hemen aha kataya fatality yapacak diye heyecan yapmayın lütfen :D ) Bu arada nami ciddi ciddi tayfanın ve geleceğin korsankralının ikinci kaptanı rolüne büründe içinde jimbenin olduğu gruba emirler yağdırıp kriz anını yönetmesi takdir edilesi bu arc ın en çok puan toplayan karakterlerinden birisi olduğu kesin.

Beklenen oldu, jinbei nasıl ki mf ta tsunamiden kurtardı aynısını yine yapmış oldu. Sadece mangaka jinbeinin nasıl yaptığını göstermiş oldu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık