Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 881: Dalga Odası

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    192
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yahu ben bu Oda'ya bir şey dememek için gayret sarfediyorum, bu adam zorla kaşınıyor. Madem bizimkiler kolayca o dalgadan çıkacaktı, o zaman niye aksiyon yaratıyorsun arkadaş? Bizimkiler dümdüz kaçsa, şu dalga olayından bir farkı olmazdı. Oda bizle dalga geçiyor resmen.

Lufy inanılmaz çaresiz gösterilmiş, elinde koz olsaydı bu kadar çaresiz gösterilmezdi sanki.

@Densetsu no Samurai Logia’da da meyve savunmasi var. Paramecia’ya ya gerekiyordu boyle bir sey. Logia ve Zoan’da uyanis diye bir sey cikmayabilir. Savunma ve saldiri olarak bakinca bayagi guzel bir meyvesi var Kata’nin. Bakalim su Arc’i bitirse de artik Wano’ya dogru harekete gecsek. Tek gozluyu de ozledim ilginctir.
Logia ve zoan uyanışına dair @Chaos Bringer bir konu yazmıştı. Logia uyanışı çevresel olarak etkili oluyor. Basit görünüyor baktığında ama etkili bir uyanış şekli. Her yerin magma ya da bataklık olduğu bir yerde, basacak zeminin olmadığı bir yerde ne kadar etkili dövüşebilirsin ?

Zoan uyanışı da benim beklentiye göre douriki çılgını oluyorsun.

Bir de hızlı iyileşme olayı. Bu bence en iyisi.

Ahaha :D Tek gözlü özlenmez mi yaa :respect: Gözler onu arıyor.

Leş gibiydi bölüm. Ne oldu şimdi? Ne değişti yani? Hikaye zerre ilerlemedi. Bir de ara var aynı zamanda. Ben gidiyorum arkadaş yazacak bir şeyim yok. :S

Wano gelsin Wano gelsin diyenler.Wano’nun kusursuz bir arc olacağını mı sanıyor veya Wano’nunda yazarının Oda olacağını unutuyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık