Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 881: Dalga Odası

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    192
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Evet. Luffy'ye giden bir mochi kütlesi vesairesi olmadan direkt zemin mochi oluyor. Arada bir bağlantı yok. Adam meyvede pro. Uyanışı olan paramecialar logia özelliği gösteriyor. Işe yarar bir özellik bu. Her paramecia için demiyorum ama bazı paramecialar logialardan daha iyi. Mangaka parameciaları 1 adım öne geçirdi bence bu arc. Bakalım ileride logialardan da bir atak gelir mi ?
10 gün vs atınca kalıcı iklim değiştiriyor adamlar daha ne feat gelecek :(

#Kurama#

Yalniz Luffi'nin gülüşü bana Rosinante'yi hatirlati . Oda bey sivadi bu bölüm iyice :artiz:

Her şeye rağmen Zoro var, beklenti içerisinde olmamız için bu yeterli değil mi?
Değil. :/ 70-80 bölümlük bir arc'ın en fazla 5 bölümünde Zoro ön planda olacaktır. (Güçlü birisiyle kapışma durumu yani) O bölümler Zoro fanları için şölen gibi gelecektir ama geriye kalan bölümler diğer arc'lar gibi olursa, üstüne de insanların Wano'dan büyük beklentisi olduğunu düşünürsek, bırak Wano'yu efsane olarak görmeyi, üstüne seriyi bırakanlar bile olabilir. Ki zaten Wano arc'ının misyonunu düşünürsek Zoro fanları dışında Zoro'nun ne yapacağını merak edecek adam da bulamazsın doğru düzgün. :/

Son düzenleme:
Zoro'nun ciddi zorlanarak sağlam biri ile başını görmek amaç geri planda kalır istediğimiz olmaz seriyi ,zaten Zoro için bakıyorum ondada istediğim gelişmeler olmazsa seriyi bırakma zamanı gelmiştir.

Her şeye rağmen Zoro var, beklenti içerisinde olmamız için bu yeterli değil mi?
Adam ya. Aynı anda aynı şeyi yazmışız resmen. Söz konusu Zoro olunca kalpler bir oluyor tabi :respect:

10 gün vs atınca kalıcı iklim değiştiriyor adamlar daha ne feat gelecek :(
Demek istediğim logialar uyanışla çevrelerinde etkiliyor ve bu tek bir özellik. Ama uyanmış paramecia hem çevresini etkiliyor hem de kendi meyve türü özelliklerini kullanıyor. Bu noktada avantajlılar bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık