Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 869: Kuşatma Altında

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    192
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O bombanın Big mom ve komutanlarını durduracağını düşünmüyorum.
Devrimciler şimdilik zor.Daha yeni boşalttılar mekanı.Luffy savaşabilir başka çaresi yok şu an.
Birisi kendini feda etse bile kaçamazlar oradan.Big mom'u oyalayabilecek hiç kimse yok orada.
Çok karışık.
Big Mom'ın öfke nöbetini gördük. Bir de Luffy'ninkini görmeyelim? :D

Sol alt köşe.:D

Devrimciler şimdilik zor.Daha yeni boşalttılar mekanı.Luffy savaşabilir başka çaresi yok şu an.
Birisi kendini feda etse bile kaçamazlar oradan.Big mom'u oyalayabilecek hiç kimse yok orada.
Çok karışık.
Demek istedigim asagi dusunce patlasa ve butun mekani yiksa cunki seremoni sekerden yapilmis bir tepede yapiliyo guclu bir patlayici yikar orayi bunlar zaten kocaman bir kaledeler dusmeden sag cikabilirler ama bm falan acikta dusup yaralanirsa belki bir sanslari olur

Enies Lobby'de 2 teknik ile gelmişti.G2 ve G3
Belki G4'ü geliştirebilir.Zor anlarda kafası çalışıyor Luffy'nin.
Bahsettiğin h.hakiden bir şeyler görürüz belki? Bir de Big Mom her şeyin sesini duymaktan bahsediyordu Roger ile alakalı. Belki Luffy'den de bu şekilde bir çıkış gelebilir?

Çok karışık.
kaçabilecek gücümüz var rahat kaçarız.

Silinmiş Üye

Bahsettiğin h.hakiden bir şeyler görürüz belki? Bir de Big Mom her şeyin sesini duymaktan bahsediyordu Roger ile alakalı. Belki Luffy'den de bu şekilde bir çıkış gelebilir?
İnan hiç bir fikrim yok.Oda nasıl çıkacak bu işin içinden bilemiyorum.

Bege nın normal formuna dönmesi gerek. Belki bu şekilde şeker ve mochi den kurtulur. Bütün müttefik güçler içerde zaten. Luffy de G4 yapıp kacabilir. Ama bu kadar basite kaçmaz oda. Bütün dünyayı şok edecek bir olayın yaşanması şart. Ama böyle bir olay meydana gelirse artık Hasır Şapkalar küçümsenmeyecek. Şimdiye kadar Bellamy dahil olmak üzere herkes küçümsedi... daha önce dedim bu benim ilk güncel boss tecrübem. Düşmez diyorum. :)

Büyük patlamayı yapacak kişi içindeki özel gücü çıkaracak olan Sanji işte. Bu arc bunun için tasarlanmadı mı zaten?

kaçabilecek gücümüz var rahat kaçarız.
Bege varken kaçmak gerçekten de kolay. Herkes Bege'nin içindeyken ve Bege normal formundayken Luffy onu G4 halinde uçarak taşıyabilir.
Bege normal formundayken de top atışları yaparak defans yapabilir ve Sanji yanında uçarak Jinbei de denizden destek olabilir eğer denize yakınsalar.

Tabi az biraz dövüş olmadan kaçmalarını beklemiyorum.

Büyük patlamayı yapacak kişi içindeki özel gücü çıkaracak olan Sanji işte. Bu arc bunun için tasarlanmadı mı zaten?
hayaller sanji
Hayatlar ...? Aynen ben de isterim ama genetik power up harici ne olabilir ki? O çok bilindik bir şey olur. Bir yandan da Vergo vs. Sinde çatlayan bacak boşa gösterilmedi diyesim var... bekliyoruz... :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık