Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 869: Kuşatma Altında

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    192
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
okunuşu öyle diye yazdım :) hani yonkou veya younko diye okunur ama asıl yazılış yonko dur onun gibi.
Forumda özellikle ben yazılışlara pek dikkat etmem anlaşılsın yeter benim için :)
Japonca yazıldığı gibi okunuyor direk.Türkçe gibi.Tabi kanji falan giriyor işler karışıyor .
wano nun japonca yazılışını bilmiyorum.İngilizce japonca arası çeviride belki ingilizler kendilerine göre çevirmiş olabilir.

Kuzuri

Japonca yazıldığı gibi okunuyor direk.Türkçe gibi.Tabi kanji falan giriyor işler karışıyor .
wano nun japonca yazılışını bilmiyorum.İngilizce japonca arası çeviride belki ingilizler kendilerine göre çevirmiş olabilir.
aynen mesela almancada luffy degilde ruffy diye okuniyor :)

Japonca'nın latin harfleri ile yazılımı var, yabancılar kolay öğrenebilsinler diye. Muhtemelen ona uygun yazıyorlar özel isimleri.

okunuşu öyle diye yazdım :) hani yonkou veya younko diye okunur ama asıl yazılış yonko dur onun gibi.
Forumda özellikle ben yazılışlara pek dikkat etmem anlaşılsın yeter benim için :)
Hayır no diye okunuyor. Tamlama eki olan no o Boku no hero gibi. Wa no kuni: Harmoni Ülkesi

Herkes yazmış ben de yazmak banane. Yonkou, younko diye okunmaz yonkoo diye okunur. Sondaki -ou kısmı uzatma içeriyor. Türkçe yazacak olsaydık -oğ yapabilirdik çünkü yumuşak g gibi uzatma işlevinde. bknz: Ağaç, okunuşu aaaç. Ağrı, okunuşu aarı. İngilizcede de r harfi genelde bu işe yarar, car yazılır caa okunur biridişçe.

Anlaşılamamak değil öğrenmemek ayıp. Anlaşılıyor diye b3n de byle mi knşym∆lym şmd?

Kuzuri

Herkes yazmış ben de yazmak banane. Yonkou, younko diye okunmaz yonkoo diye okunur. Sondaki -ou kısmı uzatma içeriyor. Türkçe yazacak olsaydık -oğ yapabilirdik çünkü yumuşak g gibi uzatma işlevinde. bknz: Ağaç, okunuşu aaaç. Ağrı, okunuşu aarı. İngilizcede de r harfi genelde bu işe yarar, car yazılır caa okunur biridişçe.
Açıklaman için sagol :) Bu konu hakkında birsey yazmayacam daha. Tartışılmayan bi bu konu kalmıştı :(

Beyler onu bunu bos verinde yabanci forumlara falan baktim isyancilar gelip yardim edecek diyo kimi luffy cikip savasacak diyo kimse fishman island tan gelen hediyeye odaklanmamis sizce o asagi dusen hediyenin patlayip seremoninin yapildigi alani yikma ihtimali var mi?

Silinmiş Üye

Beyler onu bunu bos verinde yabanci forumlara falan baktim isyancilar gelip yardim edecek diyo kimi luffy cikip savasacak diyo kimse fishman island tan gelen hediyeye odaklanmamis sizce o asagi dusen hediyenin patlayip seremoninin yapildigi alani yikma ihtimali var mi?
O bombanın Big mom ve komutanlarını durduracağını düşünmüyorum.
Devrimciler şimdilik zor.Daha yeni boşalttılar mekanı.Luffy savaşabilir başka çaresi yok şu an.
Birisi kendini feda etse bile kaçamazlar oradan.Big mom'u oyalayabilecek hiç kimse yok orada.
Çok karışık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık