Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 869: Kuşatma Altında

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    192
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konu yine genel tartışmaya dönmüş, hayırlı olsun. Zaten şu bölümle ilgili 67 sayfa ne yazacaksın ki... =)

@Cp0Lucci Başka yok demedim aklıma gelen net tek atmalar bunlar dedim.
Tabi Op'de güç olarak tavan ve taban arasındaki fark muazzam. Bir çırpıda biten dövüşler olacaktır. Ama bir karakterin varını yoğunu ortaya koyarak yaptığı final vuruşu tek atmak değildir. Bu yenilen karaktere hakarettir haterlıktır.
Gördüğümüz veya görebileceğimiz birçok tek atma var da Beyazsakal'ın en önde gözüken koramirallerden birini bir vuruşta bitirmesi ve bu vuruşun da hatırı sayılır bir miktarının boşa gitmesi, arkadaşların yaptığı yonkou vs 3-4. yonkou adamı karşılaşmaları için elimizdeki nadir örneklerden.
Şu anda da Bigmom Bege'ye karşı ama bu bana Wb vs John gibi hissettirmedi, süpernovalar baya sağlam gelişmişler. Gerçi bunu Punk Hazard'da Law'ı gördüğümde varsaymıştım.

Cp0Lucci

@Cp0Lucci Başka yok demedim aklıma gelen net tek atmalar bunlar dedim.
Tabi Op'de güç olarak tavan ve taban arasındaki fark muazzam. Bir çırpıda biten dövüşler olacaktır. Ama bir karakterin varını yoğunu ortaya koyarak yaptığı final vuruşu tek atmak değildir. Bu yenilen karaktere hakarettir haterlıktır.
Gördüğümüz veya görebileceğimiz birçok tek atma var da Beyazsakal'ın en önde gözüken koramirallerden birini bir vuruşta bitirmesi ve bu vuruşun da hatırı sayılır bir miktarının boşa gitmesi, arkadaşların yaptığı yonkou vs 3-4. yonkou adamı karşılaşmaları için elimizdeki nadir örneklerden.
Şu anda da Bigmom Bege'ye karşı ama bu bana Wb vs John gibi hissettirmedi, süpernovalar baya sağlam gelişmişler. Gerçi bunu Punk Hazard'da Law'ı gördüğümde varsaymıştım.
Yok zaten tek vuruş baya var dedim seride, Wb tartışmalarına değinmedim. Wb John Giant'ı geç , Wb Ronse'ye tek atıyor mf de :D Luffy'de g3 rifle ile devin birine tek atmıştı onun gibi.

Aslında serideki teklerle ilgili bir konu açsak iyi olur gibi, aldığı ilk darbede tek yiyen bir sürü karakter var ve ortada dövüşte olmadığı halde. Yoksa Zoro'nun dövüşleri tek değildir ortada dövüş olmuştur.

Mesela Bellamy bile '' Tek Yiyen '' adam olarak geçiyor, ama o bile tek atmış birkaç kişiye ( Shoujo, Apo ve Jeet ) .

Kaçışlarını okumak içinmi 1 hafta fazladan bekletiyorlar yahu bizi, eger bu şekilde olursa güzel bi söverim :D Şoyle luffy ve big mom sürtüşsün biraz kapışsınlar, sopayı yiyecek luffy ama olsun :D

Silinmiş Üye

Whole Cake ilerleyen bölümler Marco ve tayfasını görür müyüz ? Yoksa onlar direk Wano'ya mı geçecekti ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık