Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 869: Kuşatma Altında

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    192
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hayaller sanji
Hayatlar ...? Aynen ben de isterim ama genetik power up harici ne olabilir ki? O çok bilindik bir şey olur. Bir yandan da Vergo vs. Sinde çatlayan bacak boşa gösterilmedi diyesim var... bekliyoruz... :(
Nami, Sanjinin vücudunu yıpranmıştı ben o durumu buna bağlıyorum.

Bombanın Tüm Kek adasını patlatacak düzeyde olduğunu düşünmeye başladım ben. BM'nin adası yıkılınca zaten yeteri kadar sükse olur. En azından üst kısmı siler. Herkes aşağıya düşünce de topuk koyarlar. Oda gene saniye işine girebilir.

Bombanın Tüm Kek adasını patlatacak düzeyde olduğunu düşünmeye başladım ben. BM'nin adası yıkılınca zaten yeteri kadar sükse olur. En azından üst kısmı siler. Herkes aşağıya düşünce de topuk koyarlar. Oda gene saniye işine girebilir.
O kadar büyük bir patlayıcı olsa birisi açsa yanlışlıkla balıkadam adası yok olurdu.O kadar değilse de saray falan yok olurdu.

Adayı eritecek kişi Sanji olacak, içindeki güç ortaya çıkınca ortalık karışacak. (Ay hadi inşallah) =)

bombanın BAA'dan geldiğini o kadar büyük etki yaratacak bombanın BAA içinde tehlikeli olacağını düşünmek gerek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık