Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 869: Kuşatma Altında

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    192
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bombanın Tüm Kek adasını patlatacak düzeyde olduğunu düşünmeye başladım ben. BM'nin adası yıkılınca zaten yeteri kadar sükse olur. En azından üst kısmı siler. Herkes aşağıya düşünce de topuk koyarlar. Oda gene saniye işine girebilir.
Hayal kırıklığına uğrarım öyle olursa :( Güzelim ark da berbat şekilde son bulur. 2 yıl sonrası zaten beklentileri karşılayamadı hiç bu da tuz-biber olur iyice.

Evet ada boyları farklı ve zemin şekerden ama yinede adayı havaya uçuracak kadar büyük bir patlayıcı olduğunu sanmıyorum.
Keki devirse kafi işte yahu.
Hayal kırıklığına uğrarım öyle olursa :( Güzelim ark da berbat şekilde son bulur. 2 yıl sonrası zaten beklentileri karşılayamadı hiç bu da tuz-biber olur iyice.
Bu arc mükemmel gidiyor bana kalırsa ama bakalım finali nasıl bitecek.

İşte finali önemli mükemmel gidiyor da öyle biterse hiç iyi olmaz. Hele ki bu kadar yukarı viteste getirdiği arka oldukça sönük bi final olmuş olur. Yapmaz ya Oda :)
O bombanın ne şekilde rol oynayacağı hakkında yeni fikirler duymak isteriz öyleyse. :(
Belki de her şey bittikten sonra kötünün içinde iyiyi görmek isteyip kendini telkin etmek isteyen BM, kutuyu eline alır ve bomba yüzünde patlar.

FLAŞ FLAŞ FLAŞ. BM HAPI YUTTU! KELİMESİ KELİMESİNE!

O bombanın ne şekilde rol oynayacağı hakkında yeni fikirler duymak isteriz öyleyse. :(
Belki de her şey bittikten sonra kötünün içinde iyiyi görmek isteyip kendini telkin etmek isteyen BM, kutuyu eline alır ve bomba yüzünde patlar.

Bu konuşmaları görünce Kemal Sunal 'ın o meşhur bombayı elinde patlattı sahnesi gelir aklıma.

Sadece çok büyük bir rol oynamamasını temenni edebiliyorum :D Ayrıca Big Mom'da nerede o beyin, kötüyü iyiyi mi ayırt edebiliyor sanki :D

Haftaya Luffynin haftası olacak sanırım oda Luffy için tüm sahneyi hazırladı ...Sahneye çıkma zamanı ..umitliyim Big Mom ve Luffy izleyeceğiz ve kim kime baskın gelecek görelim .

Kimiside Kale Adam Bege'nin nihai formunun iki yumruğa neden pert olmadığını soruyor. Kale la bu, bir zahmet yıkılmasın, nihai form diyoruz birde. Kim der Barto herhangi birinden tek yiyecek diye? Aynı hesap.

Sanjiden kesin bı p up gelecek ben garanti gözüyle bakıyorum özellikle defansif ilk nedeni vergo vs sindeki kemik çatlama sonra babasıyla yaptığı vs de yanlış hatırlamıyorsam babasının mızrağını durdurmuştu ablası izlerken hakide olsa canı yandı gibi birşey söylemişti özel gen muhabbeti de var ortada olmaması trolluktur bence şöyle bir durum var bir tetikleyici lazım hatta şart sanjinin ailesini orda bırakıp kaçamazlar ablası luffy nin hayatını kurtardı en basiti yani adadan çıka bilmek için savaş şart germa krallığını bage içine aldı luffy 4g açtı filan olmaz zaten yaşanan olayların başlıca nedeni germa 66 krallığının teknolojisi ben BM nin ineceğini inanıyorum. Ha hadi diyelim kaçıyorlar öyle uçtu zıpladı filan olmaz Dressrosa Arc sonunda olan amiral vs luffy nin ciddi halini luffy ws BM olur sanji vs bilmem kim gibi birkaç elit kişinin durdurması lazım ki germa krallığı kaça bilsin aklama başka türlüsü gelmiyor.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık