Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 848: Hoşçakalın!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    123
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Benim en çok hoşuma giden king soul çizimi oldu. sanırım Brook daha ön planlarda olucak ve sevdirilmeye çalışılacak. sanji de o oranda fan kaybetmeye devam...

Sanji kimse ölmesin diye yapıyor yaptıklarını, adam kendi bencelliğini düşünüp kimsenin hayatını riske atmıyor diye karektersiz mi olacak yani :artiz:
Sanji adamdır:a:

Kendini öldüreceğini sanmıyorum. Lola'yı hatırladı falan kaçar belki ama intihar... bilemiyorum. İhtimal dışı değil.

Sanji kimse ölmesin diye yapıyor yaptıklarını, adam kendi bencelliğini düşünüp kimsenin hayatını riske atmıyor diye karektersiz mi olacak yani :artiz:
Sanji adamdır:a:
Sanji adamdır, buna itiraz eden görmedim sanırım önceki yorumlarda. Lakin Luffy karaktersizin önde gidenidir, bunu kayıtlara geçirmek lazım. :)

Bir de Pedroya ne diyorsun, dinamit fırlatmasa bir Zoro çıkar diyordum ama dinamit attı adam. :(

Kendini öldüreceğini sanmıyorum. Lola'yı hatırladı falan kaçar belki ama intihar... bilemiyorum. İhtimal dışı değil.
Nikahta hayır diyecek, Vinsmokelar da bunu aşağılama görüp vazgeçecek belki de.
Sanji adamdır, buna itiraz eden görmedim sanırım önceki yorumlarda. Lakin Luffy karaktersizin önde gidenidir, bunu kayıtlara geçirmek lazım. :)

Bir de Pedroya ne diyorsun, dinamit fırlatmasa bir Zoro çıkar diyordum ama dinamit attı adam. :(
Ne yapsın adam ağzına kılıç mı alsın? :)

Son düzenleme:
Tarzı öyle Pedro'nun, Çizmeli Kedi'den esinlenilmiş zaten. Kılıç ustası değil, tam bir haydut :D Çok başarılı bir tipleme bence.
Çizmeli kediden (ç)alıntılandıysa başarılı bir tipleme olabilir evet, E.Odanın görüpte kopyalamadığı tipleme sayısı epey azaldı malum. :)

Dinamit atmadan önce tek harekette 3 parçaya ayırıyor önündekini, bence gayet iyi bir kılıçustası lakin dinamit bozdu işi :(

Sinestram

Karaktersizlik nedir senin için? İnsanın kendi ahlaki değerlerine göre yanlış aksiyonlarda bulunan birine kondurduğu bir sıfat mıdır? Yoksa içinde bulunduğu durumun gereksinimlerine göre etik sınırlar belirleyip bunu aksiyona dökmesi midir? Luffy'nin meyvesi dışında likit bir hal aldığını görmedim, yola nasıl çıktıysa hala aynı, ama Sanji... Luffy'e kondurulacak sıfat karaktersiz değil sosyopatik hareketler gösteren bir megalomanyak olabilir, ama karaktersiz değil. Sanji ise net karaktersizdir.

Edit: Sanji'nin bir planı olduğunu yazmayı unutmuşum. Evet, bir planı var.

Karaktersizlik nedir senin için? İnsanın kendi ahlaki değerlerine göre yanlış aksiyonlarda bulunan birine kondurduğu bir sıfat mıdır? Yoksa içinde bulunduğu durumun gereksinimlerine göre etik sınırlar belirleyip bunu aksiyona dökmesi midir? Luffy'nin meyvesi dışında likit bir hal aldığını görmedim, yola nasıl çıktıysa hala aynı, ama Sanji... Luffy'e kondurulacak sıfat karaktersiz değil sosyopatik hareketler gösteren bir megalomanyak olabilir, ama karaktersiz değil. Sanji ise net karaktersizdir.

Edit: Sanji'nin bir planı olduğunu yazmayı unutmuşum. Evet, bir planı var.
Psikoloji mi okudun abim sen niye sinirlrndin bu kadar . :( Her zaman ki gibi trollüyor. :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık