Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 848: Hoşçakalın!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    123
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji adamdır, buna itiraz eden görmedim sanırım önceki yorumlarda. Lakin Luffy karaktersizin önde gidenidir, bunu kayıtlara geçirmek lazım. :)

Bir de Pedroya ne diyorsun, dinamit fırlatmasa bir Zoro çıkar diyordum ama dinamit attı adam. :(
Senle Zoro konusunda çok farklı düşünüyoruz Mahir :artiz:
Sanji'nin adamlığı bu bölümle gösterildi, eleman bütün hikayesini kimse ölmesin diye feda ediyor, kolay iş değil.
Luffy bencil bi karekter, yani bi karekteri var karektersiz olması mantığa aykırı :gamyon:
Bu arcnin prensesini beğendim, hani 10bin defa böyle bi durumla karşı karşıya gelmesek duygulanabilrdim gibi geliyor :sapkali:
Not: İnsanlar bölümle ilgili yorum dahi yapmıyorlar, heralde Spoiler başlığına fazla yüklendik :bilmem:
2.Not: Sanji baya baya sevimli, tatlı bi aşk çocuğu olmuş, hiç mi hoşunuza gitmiyor insafsızlar, 10 yıldır böyle sahneler görmek istiyorduk...

Son düzenleme:
Çizmeli kediden (ç)alıntılandıysa başarılı bir tipleme olabilir evet, E.Odanın görüpte kopyalamadığı tipleme sayısı epey azaldı malum. :)
Ben öyle yorumladım ya açıklanmış bir şey yok Çizmeli Kedi'ye benzettim. Dün küçük kuzenle Shrek izlediğim için olabilir :D

Bu arada Jinbei nerede? Kaç bölüm oldu yok ortalıkta, pastanın üstüne süs olmamıştır umarım.

Luffyden şu iki bölümde acayip soğudum ya saçma sapan konuşuyor. Bizi çıkar yakalandık diye bağırmak ne demek ya. Bana dese yakalanırken bana mı sordun derdim. ( Argo kullanamadan :D)
Geçen bölümde Mom a bağırıyordu çıkar beni buradan diye ...
Sanji de sonunda kafayı yemiş herhalde :D

Luffyden şu iki bölümde acayip soğudum ya saçma sapan konuşuyor. Bizi çıkar yakalandık diye bağırmak ne demek ya. Bana dese yakalanırken bana mı sordun derdim. ( Argo kullanamadan :D)
Geçen bölümde Mom a bağırıyordu çıkar beni buradan diye ...
Sanji de sonunda kafayı yemiş herhalde :D
Sanji yoldan çıktı. :oleyo2:

Bölümün türkçesini okuyunca senaryo biraz daha netleşti...(Ayrıca çeviri için teşekkürler)
Purin, polyanna saflığıyla Lola nın izinden gidiyor...Ama Big Mom ın Lola ile ilgili düşüncelerinin canice olduğunu ve "töre"ye kurban gideceğinden habersizce evlilikten kaçmaya çalışacak ..Bizim Luffy gilinde Big Mom ın gerçek düşüncelerini daha yeni öğrendiğinden Purin için endişeleniyor ister istemez ...özeti bu sanırım ..

brook adamdır adamdır dedim sonunda karizma bir sahnesi de oldu.
Sanjiye Luffy'i bilmiyormu sanki peh diye yükleniyordum ama omuzlarında Baratie olduğunu da hatırlayınca vaz geçtim. Hadi luffygil ile bir şekilde yoluna devam eder ama baratie'yi kim koruyacak? Robinle bu yönden ayrılıyor hatta böyle bakınca neden EL basıp şimdi bizimkilere sırt çevirdiği de anlaşılıyor. Robinin tayfadan başka önem verdiği kimse yoktu mesela. Sanjide yazık şu meşhur gif gibi olmuş ilk sayfada atılan. "this is fine"
Luffy için şu ara neye bağlanacak acaba modundayım sadece. Bir de şimdi düştü. Bu bomba BM'ye zarar veremez kesin o halde amacı ne bombanın? diyordum ki bu bölümle gördük ki pastası patlamayla bozulunca kayışları kopartacak BM. Onun öngösterimini gördük.
Bir de pudingin isyanı çıktı başımıza :/ fblerine bakarsak kaçması daha muhtemel ama luffygilin suratlarına bakarsak daha kötü bir şeyde mümkün.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık