Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 733 Bölüm Yorumları / 734 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adam insanın sistemini biliyordur, haki ile geçiriyordur sinirlerden bir yere, millet ya bayılıyordur ya hareket edemeyecek duruma geliyordur falan filan... :ehe:

son sayfa olmasa resmen boş bölüm Usopp'u az çok severdim ama bu arc harbi abartmış ODA bu adam 2 tane schibukai'e karşı savaştı üstüne WG savaş açtı birde 2 yıl eğitim yaptı halen ota boha korkuyor ya Franky'nin sümük niyetine davrandığı adamlardan dayak yiyecek birde 20 küsür milyonluk demolo'nun tayfasına tek attı ne hikmetse :(

İlk sayfadaki Bobbin teorisi güzel ama Bobbin gemi değil miydi gemi kim o zaman :D

Ohh be Rebecca yenildi , bir an o gruptn çıkacak diye tırsıyordum mıhlamışlar gözü çıksın.

Son sayfadaki adam kimse cidden sağlam elemanmış ve bir meyveden ziyade özel bir teknik kullandıgını düşnüyorum.Sabo nun dediklerinde göz önünde bulunursa cidden az kişinin bildiği ve üst düzey bir teknik.

Bir de Mr Soldier haki kullandıgından kimse söz etmemiş :bilmem:

Unknown

Şuana kadar öyle böyle Shici den korkuyosun tamamdır Yonkou danda korkda ne olduğu belirsiz şeylerdende korkma be Usopp.İçimden diyordum zamanla adam olucak bu korkusuzlaşacak güçlenecekde pek birşey çıkmaz bu Usopp dan.Pü sana Usopp !!!
Neyse bölümün çoğu Oyuncak askere harcanmış son sayfa ilgilide hiçbir fikrim yok :D Artık bölüm ne zaman çıkarsa o zaman..

E.oda Usopp'u iyice mallaştırdı arkadaş yav.Yani az buçuk severdim son sayıyla o da kaçtı.Bu adam nasıl denizin cesur savaşçısı olucak o da merak konusu yani.
Arenada herkesi yenen adamın hız meyvesi yemiş olmasını beklemiyorum çünkü o zaman kizarunun meyvesinin özelliği zortlar.
Rebeccanın ve Cavendishin yenilmesi iyi oldu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık