Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 733 Bölüm Yorumları / 734 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Orda bayıltamamıştı mı bayıltmamıştı mı ? Bilindiği gibi istediğin kişiye uygulayabiliyorsun.Hayır bünyeleri kaldırır tamam ama yinede Ray-san öyle birşey denediğini sanmıyorum.
tekrar izlersen şok dalgasının kid ve law'ıda vurduğunu görürsün ama bayıltmak yerine sadece titretiyor onları .

Unknown

tekrar izlersen şok dalgasının kid ve law'ıda vurduğunu görürsün ama bayıltmak yerine sadece titretiyor onları .
İzledim Nami nin üzerinede geliyor Rayleigh Nami yi bayıltamayacak kadar güçsüz mü ? O şok dalgası herkezi vuruyor tahminen içinden seçip bayıltıyorsun.Orda Korsanları bayıltmaya çalışmadı.

Kral haki sadece çöpleri bayıltabiliyor. Hatırladığım kadarıyla Law'ın bir tane adamı az daha bilincimi kaybediyordum diyordu o bile kaybetmemişse o arenadaki kişilerin hepsinin bayılması hakiye bağlanamaz.

Cavendish denen yiğidi tek vuruşta indiren adam Luffy'den güçlüdür. Luffy'nin dayak yiyen çocuk gibi abisine dövdürmesi gerekmektedir ki Oda zaten Luffy'i çekip abisini yollamıştır.

Şimdi 280 milyon eden adamı tek vurusta 50 kişiyle beraber ki içlerinde 100 milyon üstü de adamlar var , saniyeler içinde yenmek demek , en azından bizim Kibirli şirin yada Doflamingo gibi bir güce sahip olmak demek.

Tahminlerim şunlar ;

1. Herhangi bir yonkou ilk 3 tümen komutanlarından biri.

2. Yeşilboğa ( sanmıyorum )

3. Cp 0

4. Jack

5. Tanımadığımız ve Elizabello tarzı bir yeteneği olan ve bunu kullanmak için zaman geçmesini beklemiş biri.

Vergo dahil hiçbir Koramiral bunu yapamaz. Smoker bilde Cavendish ile yakındır. En azından tek vuruşta alması imkansız. Eğer denizciyse ya yeni amiraldir yada bize unutturulan cp0 çıkar.

Korsansa eğer , yonkou tümen komutanları dışında çokta ihtimal yok. ( Marco tarzi birşeyde çıkar belki)

Jack 'te ihtimaller arasında tabi.

Cavendish denen yiğidi tek vuruşta indiren adam Luffy'den güçlüdür. Luffy'nin dayak yiyen çocuk gibi abisine dövdürmesi gerekmektedir ki Oda zaten Luffy'i çekip abisini yollamıştır.

Şimdi 280 milyon eden adamı tek vurusta 50 kişiyle beraber ki içlerinde 100 milyon üstü de adamlar var , saniyeler içinde yenmek demek , en azından bizim Kibirli şirin yada Doflamingo gibi bir güce sahip olmak demek.

Tahminlerim şunlar ;

3. Cp 0

4. Jack

5. Tanımadığımız ve Elizabello tarzı bir yeteneği olan ve bunu kullanmak için zaman geçmesini beklemiş biri.

Vergo dahil hiçbir Koramiral bunu yapamaz. Smoker bilde Cavendish ile yakındır. En azından tek vuruşta alması imkansız. Eğer denizciyse ya yeni amiraldir yada bize unutturulan cp0 çıkar.

Korsansa eğer , yonkou tümen komutanları dışında çokta ihtimal yok. ( Marco tarzi birşeyde çıkar belki)

Reiz Luffy'nin serideki tek eksiği haki idi ki bunu kralından öğrendi bu saatten sonra Had-safha denen noktada luffy herkezi indirebilir bence .
O yüzden sanmam ki luffyden güçlü olsun :D

Orda bayıltamamıştı mı bayıltmamıştı mı ? Bilindiği gibi istediğin kişiye uygulayabiliyorsun.Hayır bünyeleri kaldırır tamam ama yinede Ray-san öyle birşey denediğini sanmıyorum.
RAy-san orada hacci ve camie ye yardım eden Hasır sapka korsanları hariç herkesi bayıltmaya calısıyor.
Bak burdan gorebılırsın Lawın bir adamı nerdeyse bılıncımı kaybedıyordum dıyor. http://www.turkcraft.com/One_Piece/504/12
İzledim Nami nin üzerinede geliyor Rayleigh Nami yi bayıltamayacak kadar güçsüz mü ? O şok dalgası herkezi vuruyor tahminen içinden seçip bayıltıyorsun.Orda Korsanları bayıltmaya çalışmadı.
Animede söylüyor . bu saldırıdan etkılenmedıgınıze göre güçlü insanlarsınız diye.
Hem kral hakinin gücsüzleri bayıltmak dısında daha ahamlı sahamlı bır özelliğini göremedik. milyonda bir kişide bulunur dediği güç tırt çıktı resmen.
Arenadaki savaşçıları bayıltacak bir haki gücüolduğunu sanmıyorum.
Öne sürülen iki teori mantıklı geldi
1. cüceler
2. Cp-0

Ben gelenin Diamante olduğunu düşünüyorum .Sonuçta adamların birazda acelesi var bu gruptakilerden bi cacık olmazdı diye yapış olabilir.Arenada birkaç saniyede herkesi indirebilicek biri olduğunu zannetmiyorum açıkçası.

Tahminlerim şunlar ;

3. Cp 0

4. Jack

Reis, Cavandish dediğin adamı Luffy 2 eliyle kıpırdatmamıştı hatırlarsan, bizimki saf falan ama öle senin dediğin gibi güçsüz değil ama seninde dediğin gibi gelen adamın arenade bize gösterilenlerden biri olmadığını düşünüyorum bende.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık