Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 733 Bölüm Yorumları / 734 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaido'nun bir adamı gizlice katılmış olmasın? Jesus gibi kese kağıdıyla falan. Beklerim valla, Cavendish'i yonkou adamından başka indirebilecek var mıdır acep? :/
Adam Chinjaou'nun kafasını kılıçla durdurdu.
Tabi birinin bir nevi hile yapmadığını varsayarsak durum bu.

Bu arada; hani manga çıkmayacaktı!? Niye kandırdınız bizi, hazırlıksız yakalandık bak. :/

penaloope

Rebecca surekli dovuşmek istemedigini soyluyor mr.soldier buna dovuşmeden herkezi etkisiz hale getirecek bir teknik ogretmiş olamazmi.

Kaidou katılmıştır bence sırf esprisine :D şaka bir yana Kaidounun elemanı olabilir

ilginç bir teori daha atabilirim ancak ihtimali düşük

Büyücü Mummy bişi yapmış olabilir sonuçta büyücü ama aptal bir karakter olup kendisinide bayıltmıştır.
Haki veya başka bir fiziksel güç gibi durmuyor büyü veya şeytan meyvesi kullanılmış. Cavendishin düşmesi kötü oldu ama ittifak olarak katılması istiyorum barto ile birlikte sanji ve zoro gibi çekişip dururlar :D

İlk sayfalarda Rebecca,Sülo,Orlumbus,Cavendish,Yamask ve Mummy'i sapasağlam görüyoruz ama son sayfada bir bakıyoruz hepsi peçete vaziyetinde.Logan'dan böyle bir şey beklemiyorum en son Rebecca'yı indirmeye çalışıyordu sonra baktık Rebecca Acilia ile ortak olmuş millete dalıyor.Bu kadar çok adamı bu kadar seri linç edecek güçte bir adam olsaydı Logan,Rebecca'yı o an indirebilirdi diye düşünüyorum.Bu adam her kimse dövüş başlar başlamaz yapmıyor bu işi ama ilk ve son sayfalara bakarsak çok hızlı bir şekilde yapıyor.Yani belki 30 sn sürmeden indiriyor ama dövüş başlayalı kaç dk oldu kimbilir.Neden başlar başlamaz yapmadı ? Neden yaptığında bu kadar hızlı oldu merak ediyorum.Yapan adam Meadows ise güçlü ve önemli bir karakterdir diye düşünüyorum.

sabo diyorki; cok hızlıydı.(olayı yani indirilmelerini kastediyor )

barto diyorki; ne ? ben hiç bir sey göremedim.

saboda bunun hakkında bazı söylentiler duymustum diyor.(yani hem saldırıyı görüyor,hem saldırıyı yorumlayıp anlıyor)

sunucuda diyorki ; arenadaki herkez indi,ayakta kalan yok.

sonrada ekliyor durun birisi kalkıyor.

e.odada noktayı koyuyor.kazanan kim ?

yani ayaga kalkan kişi saldırıyıda yapan kişi olmalı.iki olasılık var,herkezi indirdi yere yattı :D

ikinci olarak bastan beri yerdeydi, bekledi hepsini yerden kalkıp indirdi tekrar aynı yere döndü...

ama ilki daha kuvvetli çünkü,son sayımda 29 kişi vardı ayakta.yani o 29 kişiden biri bu adam ve canı sıkılınca hepsini indirip yatmıs olabilir,yada e.oda içlerinden birini övmek için ona yara vermiş olabilir.bakalım kimse imba bişey cıkıcak :D

birde ikinci ihtimalide kuvvetli kılan; meadowsu bastan beri hiç dövüsürken görmemiş olmamız.yani yattıgı yerde ölü taklidi yapıp,canı sıkılınca herkesi indirip yattıgı yere geri dönmüşse oha diyorum :ehe:

ha spoiler yorumlarındada söyledim,tanıtılanlardan sadece logan veya meadows olabilir.bence meadowstur.kung fu bıyıkları, kılıc yarasız ani bayılmalar ve hız bana makul geliyor.;) logan bildigin kaba kuvvetle dövüsen ayının teki.
Son paragrafta bahsettiğin olay "Ty Lee"yi akla getiriyor. Avatar serisinde bulunan. Yani kaba kuvvet kullanmadan rakipleri etkisiz etmiş birisi. Mantıklı da geliyor akla. Çok kullanan da olmadığı için sabo bunu duymuştum la ben diye bir yorum yapıyor olabilir...

Luffy bu arc baya baya müttefik edindi/edinecek. Şimdiden K.K olmaya başladı. One Piece'de tacı olacak gibi.

Son paragrafta bahsettiğin olay "Ty Lee"yi akla getiriyor. Avatar serisinde bulunan. Yani kaba kuvvet kullanmadan rakipleri etkisiz etmiş birisi. Mantıklı da geliyor akla. Çok kullanan da olmadığı için sabo bunu duymuştum la ben diye bir yorum yapıyor olabilir...
valla ty lee zayıf kacar buna kardeşim.yani akrobasiden ziyade olayda eşsiz bir teknik olmalı,yada meyve gücü.adam bildigin ,hadi hepsini gec, cavendisihi paket etti yahu.tamam ben zaten cok mühim bulmuyordum onu, ödülünden dolayı hatta az tartısmadım reiperle, yinede o kadarda bos adam degildi.teke gidicek biri hiç degildi :D

bunu yapan kişi bildigin, kuronun shakushisi gibi bir teknik kullanmıs olmalı.üstelik daha üst düzey ve nokta atısı.

e.oda bu işi biliyor vallahi ne diyeyim, adamın muazzam bir kurgusal zekası var.

burgessele baslattı; bildigin eze eze, döve döve indirdi herkezi bir kac dakikada.

bu kişiylede bitirdi,adam demek istese daha ilk basta herkezi indiricekmiş,acaba zaraki gibi rakiplerinin gücünümü görmek istedi... baktı tırtlar,ölün lan dedi herhalde :D

Bu hafta bölüm yorumumda ele alabileceğim pek fazla olay olmadı, fakat hazır boş vaktim varken atlamayayım bu sayıyı. 733. sayı, kış temasını yansıtan renkli bir kapakla karşıladı bizi. Her zamanki gibi en azından 1-2 dakika incelenmeyi hak eden bir çalışma olmuş. Brook ve Sanji'nin kardan kadın yapmaları güldürdü :D.

Suleiman, görünüşe göre ülkesinin kahramanı iken birden savaş suçlusu ilan edilip sürgün edilmiş, ülke politikasına kurban gitmiş olsa gerek veya gerçekten de büyük bir savaş suçu işledi. Neyse, bu tür soruların cevabı pek de mühim değil artık. D Grubu'nun en güçlülerinden olduğunu düşündüğüm Orlumbus da elinde Fighting Lion'ın yenik bedeniyle arz-ı endam etti. Ardından gösterilen Damask ve Mummy'nin de duruşlarından yola çıkarak oldukça değişik dövüş stillerine sahip olduklarından eminim, ancak artık bunun da önemi yok.

Öfkeli Yıldırım Asker de kraliyet sarayına doğru yola çıkmış. Oyuncak bedeniyle bile bu kadar iyi dövüştüğüne göre insan formuna kavuştuğunda yapabileceklerini çok merak ediyorum (zaten kendisi büyük ihtimalle Kyros). Yine de bu dövüşü çok uzun sürdüremeyecektir. Görünüşe göre Asker-san ve Viola, bizimkilerden önce saraya varacaklar ve Donquixote Ailesi'ne yenik düşecekler. Hasır Şapka Korsanları'nın misyonlarına onları kurtarmak da eklenmiş olacak böylece. Bu sırada, Ticaret Limanı'nda Leo ve Rambo cüce halkının gücünü bir kez daha gösterdiler. Bu güç gösterisi, cücelerin gözümdeki yerini biraz daha sağlamlaştırdı. Bakalım daha neler yapacaklar.

Gelelim bu sayıyı sıkıcı olmaktan kurtaran olaya. D Grubu dövüşü olağan bir seyirde ilerlerken nasıl olduysa bir anda tüm dövüşçüler yere kapaklanmış! Bartolomeo bile neler olduğunu görememiş, fakat anlaşılan Sabo olayların farkında. Buna rağmen, o da şaşkınlığını gizleyemiyor. Bunu yapan kişi, Meadows çıkacaktır diye tahmin ediyorum zira D Blok dövüşleri başlamadan önce tanıtılan 10 katılımcıdan yenildiğini görmediklerimiz Acilia, Rolling Logan ve Meadows. Acilia'nın dövüş stilini gördük, Rebecca'ya yardım etmek isteyen kuvvetli bir arena savaşçısından fazlası değil. Rolling Logan da Rebecca'nın karşısına dikildiğinde fiziksel gücüyle öne çıkan birine benziyor. Meadows'un ise dövüştüğünü hiç görmedik. Bu gizemli karakterin kim olabileceğine ve amacının ne olduğuna dair dair çeşitli düşünceler ortaya atılmış. Ben de önceki mesajımda belirttiğim üzere bir ihtimal de olsa Big Mam Korsanları'ndan Bobbin olabilir diyorum.

valla ty lee zayıf kacar buna kardeşim.yani akrobasiden ziyade olayda eşsiz bir teknik olmalı,yada meyve gücü.adam bildigin ,hadi hepsini gec, cavendisihi paket etti yahu.tamam ben zaten cok mühim bulmuyordum onu, ödülünden dolayı hatta az tartısmadım reiperle, yinede o kadarda bos adam degildi.teke gidicek biri hiç degildi :D

bunu yapan kişi bildigin, kuronun shakushisi gibi bir teknik kullanmıs olmalı.üstelik daha üst düzey ve nokta atısı.

e.oda bu işi biliyor vallahi ne diyeyim, adamın muazzam bir kurgusal zekası var.

burgessele baslattı; bildigin eze eze, döve döve indirdi herkezi bir kac dakikada.

bu kişiylede bitirdi,adam demek istese daha ilk basta herkezi indiricekmiş,acaba zaraki gibi rakiplerinin gücünümü görmek istedi... baktı tırtlar,ölün lan dedi herhalde :D
Abi ty lee dediğin hatun, azula'yı saf dışı bıraktı 2 yumrukta. Yanlışım yoksa aang'i de bırakmıştı bir yerlerde (avatar modsun tabii)
Ki azula'yı bilirsin. Muhtemelen en iyi 3. veya 4. ateş bükücüydü serideki.

Neyse diğer serilere dalmayalım daha 2. sayfadan :D.

En güçlü karakterler 1. ve sonunca bloklardan çıkarttı gibi. (yada en güçlü gösterilenler). Gözümde D. blok'un hiç bir değeri yoktu ama şimdi B blok en ezikleri diye düşünmeye başladım.

Yapan kişinin hızı "soru" seviyesinde olduğu kesin ama Barto göremedim dediğine göre "soru"dan daha hızlı bir teknik olmalı. Şu "Jack" adı verilen adam mı diye düşünüyorum açıkçası. Hala açıklanmayan bir karakter adı geçmesine rağmen 50 bölüm önce.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık