Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 733 Bölüm Yorumları / 734 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arenadaki adam basitçe kral hakisi kullanmış olabilir bence. Büyük teorilere gerek yok :D
Birincisi: Ağızlarda köpük yok.

İkincisi: Şu sunucu adam Kafa dede ile Luffy'nin yumruk tokuşturmasından kral haki sahibi olduklarını anladı. Bayıltmadan anlamadıysa yuh derim.

Üçüncüsü: Dragon'un yanından gelen Sabo'nun ben bunu duymuştum sanki bee diye bir tepki vermesi kral haki olmadığını doğrular gibi bence...

Enel ayı bırakacakta dressrosaya mı gelecek.Şahsen ben gelmem dressrosa umrumda olmaz gidebilsem bile :D

Yalnız o kadar adamı kısa sürede yenecek ciddi ciddi amiral seviyesi biri vardır.E şimdi sabo onu yenecek burgesse gelecek birde üstüne Diamante...

Valla bilemiyorum o zaman Diamante çok güçlü olur o da olmaz.Saboda çok güçlü olur.Ben bu olayda bir katakulli bekliyorum.

Aynı sezarın herkesi indirmesi gibi bir oyuna getirdi kolezyumu her kimse.

Abi gayette cool Hepsini tekledi adam , zaten rebecca denen hatuna uyuz oluyordum ağlak bebe iyi oldu indiği .. Bunu yapandan ise hız meyvesi tarzı bir şey bekliyorum FLASH tarzı bi meyve felan iyi olur .

bunu yapanın meyvesi vardır bence bazı şartlar lazımdır o arada numaraya yatıp beklemiş olabilir

Bu adam her kimse hile falan kullanmamış,dikkatli bakıldığında yerde yatan herkesin farklı yerinde hasar var

Orlumbusun sol gözünün altı, süleymanın sağ yanağı,rebacanın boynu gibi

bhdr

Bu adam her kimse hile falan kullanmamış,dikkatli bakıldığında yerde yatan herkesin farklı yerinde hasar var

Orlumbusun sol gözünün altı, süleymanın sağ yanağı,rebacanın boynu gibi
Haklısın adam imba galiba.. Ama cavendish e çok şaşırdım.Kim olsursa olsun teke gidecek adam değildi,en azından tekrar ayağa kalkacağını düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık