Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 714 Bölüm Yorumu / 715 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gördüğümüz yüz ifadesinden sonra Bellamy dalmaz bence Luffy'e. Dalsa bile Barto'ya gerek yok Luffy paketler :D
Zaten zamanında tek yumrukla yere gömmüş adam Luffy bunu :D Yüzyıl gecse Bellamy Luffy'e dokunamaz da. Ben de zannetmiyorum Bellamy dalsin ama Dof ailesine girmek istiyorsa dalabilir de. Sopa yer gerci Dof ailesi komple sopa yiyecek de sirayla :D

49 üye var la konuda :D

Yorum : Başlar karışık geldi biraz. Kadının meyvesi yamultma mı,yumuşatma meyvesi mi tam anlamadım :D Luffy'nin Hajradin'i gömmesi iyiydi.

Monkey :D Luffy

luffy adamım tokat manyağı yap o arenadakileri özellikle son 4 sayfada çok eğlendim ayrıca trebol namiyi kaçırısa sanji nin bu adamı pataklaması öyle bir sayıda değil oda nın özel sayı çıkarması lazım yerden yere vurmalı:Dfujitora bence franky sunny i gördükten sivil kayıpları engellemek için gönderildi:D

Rizörvidlyiim ileride tutar bu teori :T

Barto , büyük birisi için çalıştığı ve onun uğruna buralarda çarpıştığını düşünürsek , Luffy ile bağlantı olayı ...
Devrimci olayı tutar aga :D
Üstelik sanırım elinde bir canta vardi. O nedir ? Bilen var mi ? Neden cantayla geziyor adam ? Meyveyi alacagindan o kadar emin mi ki canta getirmiş koymak icin :fool:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık