Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 714 Bölüm Yorumu / 715 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bhdr

Zamanı ileri alalım hemen sonraki bölümü okuyalım istiyorum:)

Gemidekilerin gemiye zarar vermeme adına savaşmamasına inanamıyorum bu kısım çok saçma olmuş o gemi korsan gemisi arkadaş kayık değil. Savaşmak için yapılmış zaten.!!

Rebecca bu arcın vivisi olma yolunda ilerliyor bakalım sonu ne olacak. Ricky nin kim olduğu henüz kesin değil ancak arcın sonunda olaylar sonucunda Luffy ye borçlu kalacağını hissediyorum.

Cavendish ve Barto olaylar esnasında başa bela olmasa bari. Gerçi hoş, arenada zaten Büyük Korsan KocaKafa halihazırda mevcut ama..:cool:

Ayrıca Lucy büyüksün!! Zoro ve Sanjideki gelişmeleri artık daha çok merak ediyorum.:)

Bu bölüm Frankyler ve Green Bitten hiç bahsetmedi önümüzdeki hafta olaylar hızlanacak gibi.

Sylar

Aynı penolope nin meyve gücünün usopp a etkisi olmadığı gibi o kadının oyuncak yapma gücü frankye işlemez adam zaten oyuncağa döndü.

Jora Lola'nın annesi olabilir hakkatten.Bizim gemidekiler tam bir hayal kırıklığı Dofy'nin adamının adamına yeniliyorlar.Gemide gitti.ricky sanırım rebecca'nın babası.Bellamy'nin kararı ne olacak merak ediyorum imana gelicek gibi.Hajrudin hayatının hatasını yapıp Luffy nin sevdiğine saldırdı ve paketlendi.Barto ile Luffy arasındaki bağı merak ettim bu arc herkeze power up gelecek gibi duruyor en güzel arc olacak bu arc.

Sylar

Sapo yu benzetmediğiniz bi dof kaldı. Hacı öldüyse öldü işte toprağı bol olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık