Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 714 Bölüm Yorumu / 715 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ayrıca enteresan bir şekilde Trebol as adamlarını kaybediyor, şekerleri taraf değiştirip kendi çöplerini denize döküyor gibi. Yine de taa Thriller Bark'tan merakla beklediğimiz "Lola'nın annesi" meselesinin daha da uzayacağını, bu hatun o olsa bile, arc sonrasında Kaido ile ilişkileri yürütenin, en azından getir götür işlerini yapanın ve bizimkileri daha sonrası hakkında bilgilendirebilecek olanın bu hatun olmasını bekliyorum.

Bir diğer açıdan da, sanki artık Shin Sekai ile birlikte bizim alışık olduğumuz tayfanın "as" kadrosuna Jimbei'nin fiziksel olarak yanlarında bulunmaması gibi, artık "şu kişi tayfadan" diyemeyeceğimiz bir biçimde eklentili olarak katılan kişiler olacak sanırım. Örneğin Kobitolar takılabilir, ya da samuraylar ile Wano'ya değin yolculuk yapılabilir. Yine Momo - Vegapunk bağlantısı var ki bu Momo'nun da uzun süre bizim elemanlarla takılacağı anlamına da gelebilir.

Aynı şekilde Luffy ile "kökleri daha derine uzandığını" söyleyen bir Barto, sürekli her bölümde karşımıza çıkan bir Cav var örneğin. Bir de Revecca - Ricky arasında ki bağlantının direk akrabalık değil, bir çeşit duygusal - ideolojik miras olduğunu zannediyorum. "Kyros'un idealleri" tarzı bir olaya bağlanabilir. Luffy - Revecca - Ricky'nin benzeri giyim kuşamları da bunu destekler nitelikte zaten.

Bu arada Barto bizim Luffy hakkında "O ve benim aramdaki bağ çok derin." derken neyi kastediyor acaba? Amca oğlu falan mı :D

Reversi

Güzelim canım gemi gitti ona yanarım:(.Franky o gemiyi böyle görürse kalpten gider

Barto karşı merakım arttı nasıl bir derin bağ lan :D Kimsin Barto sen:hmm: Bu arada Luffy'nin devi yıkan kombinasyonu g2+busou.Boğaya da üzüldüm lan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık