Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 714 Bölüm Yorumu / 715 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çöpgillerin durumu beni rahatsız etti ama olsun yani son olsun bu lütfen karizmayıda arc sonunda düzeltirler inşallah

Enee... Dattebayo...! :D Ben bu kadar kolay "yenildiklerini" zannetmiyorum. Gemiye bir zarar gelmesin diye yumuşak davranıp voltalarını aldılar. Tabi bu da kar etmedi, Sunny gitti. Bu iş karada biter ama. Bizim chibi Picassolar karaya bir çıksın da, alacaklar hesaplarını :)

Enee... Dattebayo...! :D Ben bu kadar kolay "yenildiklerini" zannetmiyorum. Gemiye bir zarar gelmesin diye yumuşak davranıp voltalarını aldılar. Tabi bu da kar etmedi, Sunny gitti. Bu iş karada biter ama. Bizim chibi Picassolar karaya bir çıksın da, alacaklar hesaplarını :)
Bu arada sana denk gelmişken senin üzerinden genel bir uyarı yapmak istiyorum mübarek kardeşim. Son zamanlarda pek karışmıyoruz etmiyoruz diye kullanılan argo sayısında bayağı bir artış oldu. Bu muhabbete dikkat ediyorum kaç zamandır biz uyarmadıkça kullanılan argonun seviyesi artıyor. Arkadaşlar yapmayın etmeyin hiçbiriniz çoçuk değilsiniz, forum kuralları belli illa ürtmen gibi başınızda durup uyarı atmayalım herşeye. Bu konuda biraz daha dikkatli olalım keza her zaman böyle uyarasım gelmez, zaten fazla olan misafir sayımızda sizlerle arttırmak istemiyorum.

Luffy havaya zıplayıp fil tabanca ile devi arenaya gömseydi daha karizma olurdu. Bellamy'nin yüz ifadesi iyiydi, zaten katılabileceği bir tayfa kalmayacak ortalıkta pislik yapmasın akıllı olsun. Diamente'nin bacaklarıda uzun sanki, uzun bacak kabilesinden olabilir. Böyle giderse de serideki meyvelerin yarısını Mingo'nun tayfada görürüz heralde.

Şunu gördüm.Gerçi bana lastik olduğu için bir şey olmadı gibi geldi ama,böyle karizmatik hareket olsaydı daha janjanlı olurdu sankim.

adam devi tekledi bi boğa uğruna , bide tayfadan birine bişey olsa düşünemiyorum neler olur :mincika:

bölüm özeti;

doflamingo büyük oynuyor amacıda kk olmak,en azından luffynin rayleigh,zoronunda mihawk tarafından egitilmesi dısında, daha ciddi bir tutum ve planlama içerisindeler.

kuvvetlerini yonkolarınki gibi tümen olarak bölmüş,en azından trabol kuvvetleri böyle bir olusum.2 tane kadın karakter var, seytan meyvesi olan. violet ve jola. ikiside seytan meyvesi kullanıcısı ve yeterince güçlü karakterler,arkalarınada saksakcı vermişler bir sürü.

sonuc olarak violetin meyve gücünü ve sanjiden vurarak kan cıkarmasını ve bu kadının gücünüde düsünürsek tehlikeli ve ortalamanın üstünde bir güce sahipler.yani trebol,diamante ve macadaki adamlar bayagı saglam olmalılar.

kötü olan; bizim 3 işe yaramazın bu duruma düsmesi oldu,nami,pokemon ve iskeletor şimdilik savas dısı.

ilginc olasılık;jolanın, lolanın annesi olması olasılıgı.kuvvetli bir olasılık,böylelikle digerleri önemli degil harcayabilirim. ama geminin normale dönmesini, bu sayede naminin elindeki vivre kart saglayabilir.

ikinci kısım;rickynin durumu...ricky rebeccanın babası gibi geldi bana,o gölgedeki çizimden ve aradaki yas farkından bu daha makul,bu durumda kyros rickynin babası,rebeccanın dedesi olabilir vede yaslı amcanın benzettigi o stili, ricky babasından ögrenmiştir.

3.kısım ; diamante,bellamye bir sans daha verildigini söylüyor,buda luffye suikast düzenlemesi ama,bellamy bunu düsünürken, arka planda luffynin ona verdigi destegi hatırlaması,bellamynin ibreyi bizim tayfayla müttefiklige döndürdü bence.

4.kısım; cavendish ve bartolemeonun muhabbetleri,ikisininde luffyle işi var,bartonunki daha gizemli ama, eger luffye ulasmak isterlerse, yani savas isterlerse,bence zoro ve sanji onlara iyi rakip olur,yada daha iyi bir manevrayla luffynin yanında müttefik olarak carpısabilirler.

son bölüm; lucy,kyrosta oldugu gibi arenanın kahramanı oldu gibi duruyor.bogayı, krakene yaptıgı gibi evcilleştirmiş duruyor.hodynin deniz canavarlarına,yada shanksın deniz canavarına yaptıgı gibi direk korkutma degil,luffy goku gibi saf yürekli oldugu için, minumum frekansta hayvanlarla dogrudan bag kurup kanka oluyor :ehe:

ayrıca ucyle yaptıgı show kıyaktı,e.oda güc göstersin diye hajrudini ortaya attı.dev savascı hayatının hatasını yaparak,luffynin sevdigi bir seye saldırdı ve son sahnede; kim ne kadar etkilendi bilemem ama koskoca deve, tek jet pistolda böyle yamultmak harbi sok ediciydi.

son not; areneda, yani c blokta en güçlü 4 kişi; hajrudin artistlik yaparken,e.odanın en asağıda chinjaoyla birlikte çizdikleri sanırım.yani asıl dövüsünü onlarla yapıcak lucy. dedim kactım,gideyim pide satayım azıcık :ehe:

dipnot;rebeccanın luffyi ve hal ve hareketlerini vivi gibi kabul etmesi cok ilgincti,arabastaya gönderme gibi geldi bana, yani doflamingoya ve ucabilecegi göge :D

ve luffynin saldırıyı karsılamamasına gelince,sanırım direk aldı darbeyi ama, kendini saklamaya calısıyor,lawa söz verdigi için ccye karsıda kendini tuttu,bazı arkadaslar g3 atsın demiş,bu bence luffynin kimligini ortaya cıkarırdı.houshoku ve kuvvetli busoshokuda cok belirgin olur,böyle daha kıyak oldu saf güç ;)

Bellamy - Violet - Jola'da eğer Lola'nın anası çıkarsaki tip OKE

Yemin ediyorum DoF = :oleyo2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık