Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 701 Bölüm Yorumu / 702 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Önceki sayfalarda bir arkadaş paylaşmıştı ama 1989 yapımı olan filmdeki ağabeye daha çok benziyor. Oda'nın amiralleri aktörlerden esinlenerek çizdiğide biliniyor.(Tabi her zaman böyle yapacak diye kural yok.)

Şu afişteki duruşla manganın son yerindeki duruş bile benziyor.
Bu adamı çizmiş işte:D Ama bana hala wano'nun abilerinden biri gibi geliyor amiral olacağını zannetmiyorum

Edit: Çerlobilo haklısın hocam bende onu diyorum wano görmemiş bi adam dünyanın en iyi kılıç ustası ünvanını alamaz çok şaçma olur genelde karizmatik şekilde gösterilen karakterler çok büyütülür Mihawk tee ilk bölümlerde görüldüğü ve savaştaki halinden ötürü gücüne olan inanç uçtu gitti milletten ondan bu yorumlar:D

Edit: Çerlobilo haklısın hocam bende onu diyorum wano görmemiş bi adam dünyanın en iyi kılıç ustası ünvanını alamaz çok şaçma olur genelde karizmatik şekilde gösterilen karakterler çok büyütülür Mihawk tee ilk bölümlerde görüldüğü ve savaştaki halinden ötürü gücüne olan inanç uçtu gitti milletten ondan bu yorumlar:D
Aynen hacım.
Savaşta hiç bir şey yapmadı ki adam. Sadece bir kılıç salladı güç farkını görmek için, bir de Luffy'e saldırdı o kadar. Luffy'yi de hep kaçırdılar adamın önünden. Yine de basit bir saldırısıyla koca dağı ikiye böldüğünü gördük. Buradan bile anlaşılmıyorsa o adamın neler yapabileceği, bir şey diyemem.

Tek ülke kaynaklı fakat Samuraylar arasında şöyle bir durum da var. Efendisinin izniyle veya mecburi olarak gezgin olan samurayların yolculuklarının çok tehlikeli ve ölümcül olduğu bir gerçek. yaptığı her düello gerçek kılıç üzerine. Eskiden böyle uzun bir yolculuktan sağ çıkıp ülkesine dönen samurayları kale komutanı veya Shogun bile yapabiliyorlarmış.

Yani Momo, tayfaya bir dünya yolculuğu yapıp ülkesine döndüğü zaman da Shogun olabilir bence.
Bu detayı bilmezdim. Eğer bu şekilde olabiliyorsa ihtimal biraz daha artar tabi.

Bu adam eski shogun olabilir(mihawk kesin wanoya uğrayıp en güçlü samurayla vs atmıştır ve kazanmıştır,eğer bu adam gerçekten eski shogun çıkarsa büyük ihtimal mihawkın kurbanı olmuştur.çünkü mihawkın en güçlü kılıç ustası ünvanını alması için en azından kılıç ustası ülkesi olan wanoya da ayak basması şart)

Aynen hacım.
Savaşta hiç bir şey yapmadı ki adam. Sadece bir kılıç salladı güç farkını görmek için, bir de Luffy'e saldırdı o kadar. Luffy'yi de hep kaçırdılar adamın önünden. Yine de basit bir saldırısıyla koca dağı ikiye böldüğünü gördük. Buradan bile anlaşılmıyorsa o adamın neler yapabileceği, bir şey diyemem.
adam ates kesiyor,öbüründe göz yok yerde dipsiz ucurum acıyor.öbürünü ögrendim meteor kesiyormus,siz hala mihawk deyin :ehe:

saka bir yana,zoro wanodan gecmedikce mihawkı yenemez gibi duruyor. ;)

O değilde abi oraya uğrarlarsa daha adam akıllı göremediğmiz Zoro'nun bütün tekniklerini en kral haliyle görmüş oluruz çok manyak vsler olur dressrosa gölgede kalır:D

Bu yorumların gelceğini biliyordum:D Brezilya liginde veya arjantin liginde oynayan bi futbolcu "dünyanın en iyi oyuncusu" ünvanını alabilirmi avrupa görmeden ? Aynı şey Mihawk içinde geçerli bence kılıç ustalığı konusunda zirve wanodur ve onların saygısını kazanmadan(en güçlü adamlarını yenerek veya en iyi olduğunu belli etcek bişeyler işte) dünyanın en iyi kılıç ustası ünvanını alamaz bence. Hem Zoro onu geçecem onu geçecem diye yırtınırken anaaa wanodaki abiler daha güçlü hadi onları hedef şeçeyim demesi çok şaçma olur bence:D Zoro'dan güçlü,acayip şekil kılıç ustaları vardır Wano'da (ki zaten olması gerekir Zoro'nun ordan bi power-up çıkarması lazım)ama Mihawk'tan ötesi yoktur bence.
katılıyorum;en basitinden wanodakilar en güçlü kılıç ustası ünvanını biri taşıyomuş der peşi sıra mihawka meydan okumaya birilerini gönderirlerdi

gelen karakter karasakalla yapılacak vs için hazırlık olabilir mi ? malum Teach yerçekimi kullanıyor ve bu arkadaşta yerçekimi kullanıyorsa bir şeyler öğretebilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık