Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 701 Bölüm Yorumu / 702 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Samurayın esinlenildiği yer belli.Chapter çıktıktan sonra aklıma direk kör samuray filmi geldi.Adını duymuştum.

Adamın güçlü olduğu kumar düşkünlüğünden bile belli bence.Rayleigh gibi bir örnekten sonra.

Valheru21

Aslında şu kör samurayın amiral olma ihtimali var.Neden diye sorarsanız şu haritayı incelediğimizde Law'ın bulundukları yerden Green Bit'e deniz yoluyla gidemeyecekleri demesinin tek bir sebebi olabilir, o da DOF'un filosundan çekiniyor olması.Schi olduğu için istediği gibi at koşturan DOF Dresrosa çevresinde muazzam bi filo yerleştirmiş olmalı.Bunu bilen Law'da bu filoya yakalanmamak için Dressosa'ya bir uçtan diğerine katedecek.
Aynı durum denizci karargahı içinde geçerli.Aokiji'nin dediklerinide hatırlarsak Marine balıklama DOF'un kucağına düşmemek için Fujitora Denen elemanı Green Bit'e aynı Law gbi Dresrosa içinden gitmesini emretmiş olabilir.Ben bu gezginin Fujitora çıkma olasılığını çok yüksek görüyorum.

o adam zoro ile dövüşmeyecek bence zoroyu daha üst seviyeye çıkartmada yardımcı olucak o adam aynı mihawk gibi
çünkü görünen o ki zoro o adamın rakibi değil

Aslında şu kör samurayın amiral olma ihtimali var.Neden diye sorarsanız şu haritayı incelediğimizde Law'ın bulundukları yerden Green Bit'e deniz yoluyla gidemeyecekleri demesinin tek bir sebebi olabilir, o da DOF'un filosundan çekiniyor olması.Schi olduğu için istediği gibi at koşturan DOF Dresrosa çevresinde muazzam bi filo yerleştirmiş olmalı.Bunu bilen Law'da bu filoya yakalanmamak için Dressosa'ya bir uçtan diğerine katedecek.
Aynı durum denizci karargahı içinde geçerli.Aokiji'nin dediklerinide hatırlarsak Marine balıklama DOF'un kucağına düşmemek için Fujitora Denen elemanı Green Bit'e aynı Law gbi Dresrosa içinden gitmesini emretmiş olabilir.Ben bu gezginin Fujitora çıkma olasılığını çok yüksek görüyorum.
@Dragon
http://www.turkcraft.com/One_Piece/700/15
Fujitora'nın nereye gideceği açıklanmadı. Akainu, Fujitora harekete geçti diyor ama nereye olduğu belirtilmiyor. Belki Smoker'dan gelen rapor üzerine doğrudan Green Bit'e gidebilir. Ancak denizciler Green Bit'in ıssız bir ada olduğunu biliyor olmaları lazım. Bu yüzden bence Fujitora'nın Dresrosa'ya gidip istihbarat toplaması daha makul. Bir de Fujitora ismi, diğer amirallerin aksine daha bir Japon ismi gibi duruyor. O adamın Fujitora çıkma ihtimali hakikaten yüksek.
buffalonun ezik adamları el kol hareketi yaptılar adama,üstelik sacını,basını kafasını ellediler:D adamın karizma direk gitti,yerim gücünü isterse,wbnin reenkarnasyonu olsun.amiral olma olasılıgını inkar etmem,ama istememde.o ezikler akainuya aynı seyi yapmaya kalksalar,yakardı o gezegeni.

birde en kötüsü amiral atanmıs,ama amiraller wgnin en büyük savas gücü,yani 3 amirali gördümü tanımayan yoktu,heleki,dofun adamı olan tipler.bunuda ancak daha yeni amiral olduyla baglayabilir.o yüzden ihtimal yüzde 40 diyorum.amiral ceketini giymiş,greenbitte law ve dofun ortasında bitmesi daha güzel olmazmı ? :ehe:

Valheru21

buffalonun ezik adamları el kol hareketi yaptılar adama,üstelik sacını,basını kafasını ellediler:D adamın karizma direk gitti,yerim gücünü isterse,wbnin reenkarnasyonu olsun.amiral olma olasılıgını inkar etmem,ama istememde.o ezikler akainuya aynı seyi yapmaya kalksalar,yakardı o gezegeni.

birde en kötüsü amiral atanmıs,ama amiraller wgnin en büyük savas gücü,yani 3 amirali gördümü tanımayan yoktu,heleki,dofun adamı olan tipler.bunuda ancak daha yeni amiral olduyla baglayabilir.o yüzden ihtimal yüzde 40 diyorum.amiral ceketini giymiş,greenbitte law ve dofun ortasında bitmesi daha güzel olmazmı ? :ehe:
Bende o ihtimalin olmasını 4 gözle bekliyorum ya.:D Law ve DOF al gülüm ver gülüm yaparken yeni amiral orada durun cengaverler diyip dalarsa aralarına tadından yenmez.:hhh:
Gerçi öncede dedim ama bu kör adamında 3 amiral gibi bi sinema sanatçısından esinlenerek çizilmesi burnuma kötü kokuları beraberinde getiriyo.:ehe:

Fujitora çıkma olasılığı 0 bence. Bildiğin sıradan samuray işte.
sıradan dedigin adam bizimkileri istese, aynı anda o dipsiz cukura gömerdi.:ehe:yer cekimini yenen benim bu gözler; bir gildartzı gördü,birde hulku :D

bu wano samuraylarını gördükce, acaba deyip kıllanıyorum...mihawkı sallayan yokta wanodan,wg ve korsanlarmı onu en iyi kılıcustası diye ilan etti,hadi savas cıksın mihawk fanlarıyla :ehe:

şaka bir yana, serinin kurgusuna göre,mihawkı asmanın yolu; sanırım zoro için, wanodan geçiyor ;)

Valheru21

Wano için en baştan beri kendi gelenklerine göre yaşayan kapalı kutu bi ülke benzetmesi yapılıyor.Bence orada Mihawk'ı dumur edecek çok samuray göreceğiz.

Wg wanonun şu anki shogununu tanıyordur.Eğer o adamın gücünü biliyorlarsa Mihawktan güçlü değildir.

Ama wg adaya girememiş dahi olabilir.O zaman ismen biliyorlardır ve shogun mihawktan bile güçlü olabilir :rolleyes:

Sonuçta bunlar korsan değil adalarından ayrılmıyorlar.Yonkou gibide çeşitli adaları kontrol etmiyorlar.O yüzden bu shogunun gücü henüz bilinmiyordur ve en az amiral gücündedir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık