Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 701 Bölüm Yorumu / 702 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Türkçesi ne zamana çıkar yada çıktımı?
smoker buraya gelirse ve editcide bulursa bir saate hallederler en kötü.diger türlüde aksama kadar cıkar sanırım.

Sıradan 'güçsüz' demek için değil. Adam samuray işte belli.:D Ayrıca Luffy'i biraz zor gömer. :ehe:

Bana göre Wano'da Zoro'dan güçlü biri çıkacak ama Mihawk? :cool:
güçsüz demek istemedigini anladım.ama sıradan bir samurayda deil,cok farklı bir sey cıkıcak,bu adamdan bayagı ümitliyim.amiral cıkmasa bile eski shogun cıkar en kötü ;) luffyede gelince,karsı tarafın gücünü bilmedigi sürece, daha cok dayak yedigini görücez önceden,tabi sonrası malum :flaugh:

daha sonra, önemli bir ayrıntı daha farkediyoruz.punk hazardda luffyi, ucarak kurtaran momonosuke,bu yaptıgını hatırlamıyor.ucmadan hemen önce, arkasında beliren silüeti, bir cok kişi doflamingo olarak gördügü için,smile projesinin tamamen doflamingonun, kk olması için tasarlanmıs olabilecegi ve beden kontrolcüsünün,bu smile yemiş kullanıcılarıda, direk zihinsel kontrol edebilecegi teorisi olustu kafamda su an için.
burdaki düşünce gerçekten çok gerçekci geldi zaten bu sayfada;

Zaten bur da da en alt sol karede momonun arkasında bir şey beliriyor ve bilincini kaybediyor.
Şuan baya baya bu konuya inanmaya başladım Dofdan beklentilerim katlandı.

mihawk bilinen en güçlü ve wano kapalı kutu. ayrıca mihawk'ın mf savaşı sırasında yaşadığı beraberlikten anladığım benim mihawk'ın gücüne denk çok kılıç ustası olabileceğiydi new world'de. ama eğer wano halkı farklı güçlere sahipse kinemon'un ateşi kesmesi ve bu adamın yer çekimini kullanması gibi mihawk tarihe karışabilir.

Bu yorumların gelceğini biliyordum:D Brezilya liginde veya arjantin liginde oynayan bi futbolcu "dünyanın en iyi oyuncusu" ünvanını alabilirmi avrupa görmeden ? Aynı şey Mihawk içinde geçerli bence kılıç ustalığı konusunda zirve wanodur ve onların saygısını kazanmadan(en güçlü adamlarını yenerek veya en iyi olduğunu belli etcek bişeyler işte) dünyanın en iyi kılıç ustası ünvanını alamaz bence. Hem Zoro onu geçecem onu geçecem diye yırtınırken anaaa wanodaki abiler daha güçlü hadi onları hedef şeçeyim demesi çok şaçma olur bence:D Zoro'dan güçlü,acayip şekil kılıç ustaları vardır Wano'da (ki zaten olması gerekir Zoro'nun ordan bi power-up çıkarması lazım)ama Mihawk'tan ötesi yoktur bence.

Yine anlamadın.:D
Buggy, Shichibukai korsandır. Luffy, sıradan korsan. Seviye olarak değil. isim olarak.
Yaşlı adam Shogundu, gezgindi, Ronindi, bunların hepsi samuraydır anlamında. Yani bu adam amiral falan değil.
Sıradan bir samuray işte. :D
şimdi anladım demek istedigini ama yanlıs kelime kullanımı yaptın,senin sucun :D.sıradan dedinmi,adamın göze batmaması gerekir.aslında görünüsü sıradan, ama gücü muhtemelen wanoda en tepeye oynar.samuraylar arasındaki en güçlülerden biridir. muhtemel vede eski shogun cıkma olasılıgıda var.hatta belki amiral.

yinede ilk kelime anlamıyla bu adam sıradan samuraysa,mihawk wanoya girse sag cıkamaz demektir,ondan öyle yazdım :ehe:

Bu yorumların gelceğini biliyordum:D Brezilya liginde veya arjantin liginde oynayan bi futbolcu "dünyanın en iyi oyuncusu" ünvanını alabilirmi avrupa görmeden ? Aynı şey Mihawk içinde geçerli bence kılıç ustalığı konusunda zirve wanodur ve onların saygısını kazanmadan(en güçlü adamlarını yenerek veya en iyi olduğunu belli etcek bişeyler işte) dünyanın en iyi kılıç ustası ünvanını alamaz bence. Hem Zoro onu geçecem onu geçecem diye yırtınırken anaaa wanodaki abiler daha güçlü hadi onları hedef şeçeyim demesi çok şaçma olur bence:D Zoro'dan güçlü,acayip şekil kılıç ustaları vardır Wano'da (ki zaten olması gerekir Zoro'nun ordan bi power-up çıkarması lazım)ama Mihawk'tan ötesi yoktur bence.
pele :artiz:

Önceki sayfalarda bir arkadaş paylaşmıştı ama 1989 yapımı olan filmdeki ağabeye daha çok benziyor. Oda'nın amiralleri aktörlerden esinlenerek çizdiğide biliniyor.(Tabi her zaman böyle yapacak diye kural yok.)

Şu afişteki duruşla manganın son yerindeki duruş bile benziyor.

Yavaştan girmeye başladık klasik bölümlere. İşler inceden inceye kızışıyor artık.
Dressrosa'nın İspanya'ya benzediğini, yöneticisinin de Don unvanını kullandığını fark etmişsinizdir muhtemelen. Eğer bu arcı çözmek istiyorsak, İspanyol tarihi, efsaneleri, edebiyatı üzerinden yola çıkmalıyız diyorum.
Şu oyuncak olayında da aklıma direkt olarak Wapol geldi. Adada bizimkilerle karşılaşabilir.
Gemide kalan biçareler de Sanji olmadan başlarına iş alabilirler. Bir de onları kurtarmaları gerekebilir. Her ne kadar gizli bir yerde olsalar da Birileri görebilir. Sanji de çıplak kızlar için sattı Nami'yi.

Şu sondaki herife bir gelelim. Adamın kılık kıyafetine bakılırsa samuraylıkla alakası yok ancak Wano'dan ayrılmış, terk etmiş bir samuray yahut ronin ise artık samuray kıyafeti giymek istemediğinden öyle giyinmiş olabilir. Kılıç göründüğü için hemen herkesin aklına samuray, büyük güç çıktığı için de herkesin aklına Amiral geliyor doğan olarak. ancak bana sorarsanız bu adam Amiral değil. Bir amiralin o ulaşılmaz karizmasını bu hallere düşüreceğini sanmam. Dragon'un da dediği gibi orada Akainu olsa ve bu hareketler ona yapılsa, direkt o adayı yakar. Ama yine de belli olmaz Oda'nın işi, hiç belli olmaz hem de. Bakarsınız şaklaban bir amiral çıkarıverir karşımıza.
Wano samurayı ise de, eski shogun olma ihtimali vardır. Ülkede bir şeyler dönmüştür ve bu da klasik ağır samuray onurları falan filanından adayı terk etmiştir. Bir çocuğun shogun olma hayalinden bahsedildiği bölümde eski bir shogunun görülmesi olasıdır. Belki de Momo'ya hocalık yapacaktır.
Her şey bir yana da, Momo da ortaya bir hayal attı, bizimkiler gibi. Acaba diyorum, bu Oda Momo'nun tayfaya gelişine zemin hazırlıyor olabilir mi? Ama onun hayali de tek ülke kaynaklı, bir geziye çıkması neyi değiştirir? Belki daha güçlü kılıç ustaları görüp gelişir falan. Düşük bir ihtimal.

Wano ülkesi ve Mihawk hakkında dönen yorumları görünce biraz şaşırdım açıkçası. Her ne kadar kapalı kutu da olsa dünyadan haberdar bir yerdir Wano. Hani yonkouların, Dünya Hükumetinin ve de diğer korsanların kendi haline bıraktıkları, hiç ilişemedikleri bir ülke için herkesin inanılmaz güçler beklemesi normaldir. Ancak hiç kimse, dünyanın en iyi kılıç ustası olduğu tartışmasız olan Mihawk'tan daha güçlü bireylerin olacağını iddia edemez orada. Bana sorarsanız Mihawk o adaya girerse, adanın en kral shogunlarını bile maymun eder. Mihawk'ın en üst sınırını bilmiyoruz daha. Gel gelelim, en iyi olduğunu açıkça söylenen birine, onurlarına bu kadar düşkün olan samuraylar neden karşı koymadı diye düşünürüm ben? Eğer daha güçlüleri varsa, neden biri çıkıp da bu herif en iyi değil, en iyi biziz diye düello yapıp daha iyi olduğunu kanıtlamadı? Mihawk'ın en iyi olmasının sebeplerinden biri de muhakkak Wano'dan bir fırtına gibi geçmiş olmasıdır.

Hazır konusu açılmışken, daha önce de belirtmiştim. Benim için önemli olan bir ayrıntıyı paylaşayım.
One Piece'te aşağıdaki şekilde gösterilen gruplara dikkat et.
Shicibukailer, 3 amiral, Yonkolar, Samuraylar. Tabi ki bu, Samuraylar onların gücünde demek değil ama istese göstermezdi Oda bize.
Bence harika ve seri için önemli boşlukları dolduran bir Arc olacağını düşünüyorum.

[/url][/IMG]
iki garı,4 erkek var :D muhtemel bunlarında üstünde,ryumanın soyundan gelen shogun vardır.doflamingo kendi kendine ölsün,biz wanoya gecelim en iyisi :ehe:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık