Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Zoro'nun Gözündeki Yara

zaraki kopyasi diyecegim bleach'i fazla yukseltmis olacagim...

Zoro faniyim bunlari soylememem gerekiyor...

Aklıma geldi ama biraz saçma bir durum. Yine de neden olmasın denilebilir.

Şimdi tayfanın yanında Law var. İnsanları bildiğin modifiye edebiliyor adam. Ayrıca taktığı parçaları doğuştan seninmiş gibi kullanabiliyorsun. Law bayılsa vs. bir olay olsa bile seni etkilemiyor.

Şimdi olay basit. Law bir şahinden gözünü alıp Zoro'nun sol gözüne takacak. Şahingöz Zoro vatana millete hayırlı olsun.

Önceden yazan varsa kusura bakmasın. Okumadım yorumları

Unknown

Bence Zoronun kesik gözünden Kılıç çıkacak :artiz: Luffy nin dediği Yontoryu hakareti gerçekleşmiş olacak :good: Bu teori tutar yazıyorum buraya :a:

Aklıma geldi ama biraz saçma bir durum. Yine de neden olmasın denilebilir.

Şimdi tayfanın yanında Law var. İnsanları bildiğin modifiye edebiliyor adam. Ayrıca taktığı parçaları doğuştan seninmiş gibi kullanabiliyorsun. Law bayılsa vs. bir olay olsa bile seni etkilemiyor.

Şimdi olay basit. Law bir şahinden gözünü alıp Zoro'nun sol gözüne takacak. Şahingöz Zoro vatana millete hayırlı olsun.

Önceden yazan varsa kusura bakmasın. Okumadım yorumları

Pek sanmıyorum.O kesik bence imajdan başka bir şey değil.Şahingöz taksa ne olucak?Sadece Mihawk özentisi gibi olmaz mı?Şahingöz'ün bir güç katkısını da görmedik.Eğer Şahingöz'ün bir gücü olsa bile Zoro'nun kendi tarzını oluşturması daha hoş olur bence

Asura ile birlikte acılacaktır.Zoro gücünü kontrol edemedigi icin şiddet tanrısını Mihawk o gözüne hapsetmiştir,ilerde gözünü acınca tanrı'da ortaya cıkar Asura'nın yeni halini görürüz.

Unknown

Asura ile birlikte acılacaktır.Zoro gücünü kontrol edemedigi icin şiddet tanrısını Mihawk o gözüne hapsetmiştir,ilerde gözünü acınca tanrı'da ortaya cıkar Asura'nın yeni halini görürüz.
Bence Kutchiyose no Jutsu falan yapınca göz geliyordur :( Uzimaki mühürüyle mühürlediyse o kadar kolay çıkartamaz ama :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık