Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Zoro'nun Gözündeki Yara

2 yıllık eğitim sürecinde biriyle yada bişeyle savaşıp yendiğini ama bu şekilde bi yara aldığını düşünüyorum.

"Sanırım sonunda gözümü açmam gereken bir rakip ile karşılaştım..."
Ahanda olay budur, yazıyorum buraya. :ehe:

Mihawk'ın gözündeki olay şeytan meyvesi çıkabilir kanımca. Şahin Göz haybeye denmemiştir heralde. :hmm:

Roronoa Zoro

"Sanırım sonunda gözümü açmam gereken bir rakip ile karşılaştım..."
Ahanda olay budur, yazıyorum buraya. :ehe:

Mihawk'ın gözündeki olay şeytan meyvesi çıkabilir kanımca. Şahin Göz haybeye denmemiştir heralde. :hmm:
Ufak bir teori araya sıkıştırayım.

Paramecia şahin meyvesi yemiş olabilir. Bu durumda her seferinde bir tarafını şahin'e çeviriyor olabilir.

Ufak bir teori araya sıkıştırayım.

Paramecia şahin meyvesi yemiş olabilir. Bu durumda her seferinde bir tarafını şahin'e çeviriyor olabilir.
Ya da direkt gözün kapasitesini arttıran bir meyve yemiş olabilir. Yapılan teknikleri kavrama ve ona göre karşı saldırı yapma gibi avantajlar sağlıyor olabilir bu sayede lakabı Şahin Göz olarak yayılmış olabilir. Olabilir de olabilir... Açıkla artık şu Mihawk'ı Oda-sama. :p

Roronoa Zoro

Ya da direkt gözün kapasitesini arttıran bir meyve yemiş olabilir. Yapılan teknikleri kavrama ve ona göre karşı saldırı yapma gibi avantajlar sağlıyor olabilir bu sayede lakabı Şahin Göz olarak yayılmış olabilir. Olabilir de olabilir... Açıkla artık şu Mihawk'ı Oda-sama. :p
Meyve de sharingan sharingan no mi mi?

bunu bende düşünmüştüm sonuçta gözü çıkmamış veya fujitora gibi gözükmüyor. belki bir tür eğitimin parçasıdır

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık