Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Zoro vs. King mi, Sanji vs. Queen mi Daha Tatmin Ediciydi?

En çok hangi mücadeleden keyif aldınız.?

• Sanji vs. Queen.

Kullanılan: 5 4.2%
  • Zoro vs. King

Kullanılan: 49 40.8%
  • İkisi de tatmin etmedi

Kullanılan: 59 49.2%
  • İkisinden de keyif aldım

Kullanılan: 7 5.8%

• Kullanılan toplam oy
    120
Hem işleniş hem güçlenme hem sebep-sonuç nereden bakarsan bak rezalet leş dövüşlerdi saçma sapan yerlere girip yine saçma sapan yerlerden bitirdi.

Millet niye bu dövüşler 1.5 bölüm sürmüş gibi tepki gösteriyor ki? Sanjinin dövüşü 1015. bölümde başladı, 1017. ve 1019. bölümlerde dövüşten ikişer sayfa gördük. Öncesinde Maria hırpalamıştı, 1022.bölümde Sanji yerde yatıyordu ve sahne dışı aynı anda King ve Queenle dövüştüğünü öğreniyoruz. Sonraki sayfa ayağa kalkıp yine Queene vuruyor ve ardından Zoroyla beraber King ve Queene saldırıyorlar.
Bölüm 1023de 2vs2 dönüyor. Sadece buraya kadar 16 sayfa Sanji vs Queen var. Daha asıl dövüş bölümleri başlamadan Zoro ve Sanjinin çoğu dövüşünden uzun sürmüş
Dövüş bittiğinde toplam 44 sayfa sürmüş Sanji vs Queen, tam doğru sayamamış olabilirim ama sonuç olarak Luffynin çoğu dövüşünden uzun sürmüş.

Bölüm olarak saymadım, saymak isteyen sayabilir ama yanlış görmediysem Sanjinin tek başına karşı Queen ile dövüştüğü, ana olayı bunların dövüşü olan 3 yada 4 tane bölüm var. Zoro vs King de 40 sayfa civarı sürmüş, bence gayet yeterli.
Burada dediğimi tekrarlıyorum, gayet güzel dövüşlerdi ve karakterlerin en uzun dövüşleri buydu. Ayrıca Wanonun ana kötüsü Queen ve King değil, ana karakterleri Sanji vs Zoro değil. Normalde bu karakterlerin dövüşleri maksimum 1, zorlasan 1.5 chapter sürüyordu. Her Yonkou komutanına karşı yapılacak dövüş 12 saat sürecek diye bir kural yok, öyle olsa seri 2050de biter.

İki dövüş de tatmin etmedi, Sanji ve Zoro yine rakiplerine karşı aşırı güçlü kaldılar.

Yine de King, Queen'den iyiydi en azından savaşın ortasında kadın dövmeye çalışmadı :oleyo2:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık