Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Zoro vs. King mi, Sanji vs. Queen mi Daha Tatmin Ediciydi?

En çok hangi mücadeleden keyif aldınız.?

• Sanji vs. Queen.

Kullanılan: 5 4.2%
  • Zoro vs. King

Kullanılan: 49 40.8%
  • İkisi de tatmin etmedi

Kullanılan: 59 49.2%
  • İkisinden de keyif aldım

Kullanılan: 7 5.8%

• Kullanılan toplam oy
    120
Luffy'nin bu arc öğrendiği herkesde Apoo'da da var diyon yani. İyi güzelmiş. Çatıda o yüzden bu Hyo Emiceden öğrendiği şey mi diye niye sordu Zoro?
Yok bu temel birşey zaten Ray’in haki tanımında parmaklarını yukarı kaldırarak gösterdiği şey.Fil gibi bloklamanı sağlamıyor ama eğer o zırh sağlamsa hem saldırıda hem savunmada yarar sağlıyor işte.Luffy ara dönüşü pxe nasıl vurdu eski düz lastikle.Eski lastik vuruşu olsa px tek yemezdi.Bu denileni kullanıyor işte Sentomaru direk haki kullandı diyor görünce.

Yok bu temel birşey zaten Ray’in haki tanımında parmaklarını yukarı kaldırarak gösterdiği şey.Fil gibi bloklamanı sağlamıyor ama eğer o zırh sağlamsa hem saldırıda hem savunmada yarar sağlıyor işte.Luffy ara dönüşü pxe nasıl vurdu eski düz lastikle.Eski lastik vuruşu olsa px tek yemezdi.Bu denileni kullanıyor işte Sentomaru direk haki kullandı diyor görünce.
Onu Tashigi de kullanıyor be Emre.

Oradan King'in patlamasının da bir işe yaramadığını anlıyorum. Daha da boşalıyor gözümde herif sen yazdıkça.
Hahaha patlamanın nasıl çizildiğini gördün Pedro sahnesi ve pasta bombasından farklıysa söyle yoksa durumun King ile bile alakası yok etki gücünün ne olduğunu biliyoruz epey tehlikeli birşey artı olarak Zoro’nun söylediği laflar var gidiciydim şeklinde.

Hahaha patlamanın nasıl çizildiğini gördün Pedro sahnesi ve pasta bombasından farklıysa söyle yoksa durumun King ile bile alakası yok etki gücünün ne olduğunu biliyoruz epey tehlikeli birşey artı olarak Zoro’nun söylediği laflar var gidiciydim şeklinde.
İşte sade lafta kalıyor onu diyoruz hala aynı muhabbet.

Az daha gidiciydim ama çizik de almadım. Ne güzel.:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık