Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Zoro vs. King mi, Sanji vs. Queen mi Daha Tatmin Ediciydi?

En çok hangi mücadeleden keyif aldınız.?

• Sanji vs. Queen.

Kullanılan: 5 4.2%
  • Zoro vs. King

Kullanılan: 49 40.8%
  • İkisi de tatmin etmedi

Kullanılan: 59 49.2%
  • İkisinden de keyif aldım

Kullanılan: 7 5.8%

• Kullanılan toplam oy
    120
Kıyas yaparsanız kötü tabi. Ben yinede keyif aldım. Seriden beklentiyi iyice düşürdüğümden olsa gerek.

Zoro vs King dövüşü daha iyi.Hani Luffy vs Kata dövüşü gibi meyve ağırlıklı bir dövüş değil bildiğin eline kılıç alan iki savaşçının kıyasıya çarpışması gibi kombata ağırlık verilen bir dövüş.Bunlar hiçbirşey göstermedi diyorsunuz tabii ama olması gereken kılıçla vuruşla sürekli saldırmak dbz dövüşleri gibi.Tabii zoan ve hava saldırıları da var.Kılıç teknikleri de var.Dövüşün hızı ve şiddetini göstermek için birden fazla çizim yapmış farkederseniz.Zoro o kadar hızlı blokluyor beşe bölünmüş gibi rakipte o şekilde arka arkaya saldırıyor.Mangadan bu dövüşün tadı çıkmaz çok iyi bir animesi yapılacak ki öyle.Ama Toei’nin durumu da şu an malum eskiden olsa nefes keserdi.
Her zamanki gibi taraflı yorumlar. Kata Luffy dövüşü agirlikli meyve dövüşü değil haki dövüşü idi. Kokalardan haki yıldırımları kıvılcımlarına, gelecek görmeden kral haki salınımına kadar ağırlıklı haki dövüşü oldu. Keza Katakuri zirhlanmanin bile seviyeleri var diye anektod düşüyor o dövüşte. Meyve güçleri de tabi katılacak.

King'den ne kılıç tekniği gördün? Bir Zori'dan kılıç tekniği gördük.

Her zamanki gibi taraflı yorumlar. Kata Luffy dövüşü agirlikli meyve dövüşü değil haki dövüşü idi. Kokalardan haki yıldırımları kıvılcımlarına, gelecek görmeden kral haki salınımına kadar ağırlıklı haki dövüşü oldu. Keza Katakuri zirhlanmanin bile seviyeleri var diye anektod düşüyor o dövüşte.
Biri kolundan mochi patlaması öbür snakeman atmadı da ben mi yanlış gördüm.Bütün dövüş meyve kullanımıyla geçiyor.Zoro ve King haki kullanmıyor sanıyorsan yanılıyorsun zoro hakiyle patlamadan korunmuş.Bu adamların koka ile kararma yapıp haki göstermelerine gerek yok o dövüşte.Saldırılar yeterince güçlü zaten ve görünmez haki zırhları var.

Biri kolundan mochi patlaması öbür snakeman atmadı da ben mi yanlış gördüm.Bütün dövüş meyve kullanımıyla geçiyor.Zoro ve King haki kullanmıyor sanıyorsan yanılıyorsun zoro hakiyle patlamadan korunmuş.Bu adamların koka ile kararma yapıp haki göstermelerine gerek yok o dövüşte.Saldırılar yeterince güçlü zaten ve görünmez haki zırhları var.
Yine sallamasyon. Sen ne gördün bilmiyorum aç bak haki ile kararmadan şekilli haki desenlerinden haki kıvılcımlarındsn başka bir şey görmedik. Geleceği görmek sürekli görmek de sürekli haki harcıyor. Kata bir tekniğinden koka eksik etmemiş. Özel parlak janjanlı koka var hepsinde.

Katakuri vs Luffy dövüşünün verdiği keyfin onda biri bile yok iki dövüşte toplasan. Yine de bir tercih yapmak gerekirse Zoro vs King'i tercih ederdim.

Yine sallamasyon. Sen ne gördün bilmiyorum aç bak haki ile kararmadan şekilli haki desenlerinden haki kıvılcımlarındsn başka bir şey görmedik. Geleceği görmek sürekli görmek de sürekli haki harcıyor. Kata bir tekniğinden koka eksik etmemiş. Özel parlak janjanlı koka var hepsinde.
Görünmez haki zırhı bütün üst düzey karakterlerde var zaten herkes saldırı ve savunmada kullanıyor.Apoo bile kullanmış.Zoro patlamadan dua ile mi kurtuldu ? Luffy vs Kata dövüşünde siyah koka çok görmemizin sebebi adamların fiziksel olarak ihtiyacı olması.Haki g4 için de diğer saldırılarda da vuruş gücünü sağlam yapması için Luffy’e şart.Kata için ise meyvesi akışkan mochi biliyorsun normalde vuruş olarak hiçbir değeri yok o hamurun.Anca haki basıp sertleştirince kıymeti oluyor bir vuruş gücü haline geliyor.Kata sürekli haki basmak zorunda yani o meyveyi silah olarak kullanabilmesi için.Luffy düz lastikle yine hasar veriyordu ilk yarıda biraz bu adamın böyle bir şansı da yok.Mochi dediğimiz şey sıcaklıkta hemen eriyen birşey kendi saldırısında kolunu gördük.Buna engel olmak için sertleştiren hakiyi sürekli basması lazım bu adamın.Yoksa ace bile gelir bir hiken attı mı sıcak çay sahnesi gibi bütün mochisi yalan olurdu.

Görünmez haki zırhı bütün üst düzey karakterlerde var zaten herkes saldırı ve savunmada kullanıyor.Apoo bile kullanmış.Zoro patlamadan dua ile mi kurtuldu ? Luffy vs Kata dövüşünde siyah koka çok görmemizin sebebi adamların fiziksel olarak ihtiyacı olması.Haki g4 için de diğer saldırılarda da vuruş gücünü sağlam yapması için Luffy’e şart.Kata için ise meyvesi akışkan mochi biliyorsun normalde vuruş olarak hiçbir değeri yok o hamurun.Anca haki basıp sertleştirince kıymeti oluyor bir vuruş gücü haline geliyor.Kata sürekli haki basmak zorunda yani o meyveyi silah olarak kullanabilmesi için.Luffy düz lastikle yine hasar veriyordu ilk yarıda biraz bu adamın böyle bir şansı da yok.Mochi dediğimiz şey sıcaklıkta hemen eriyen birşey kendi saldırısında kolunu gördük.Buna engel olmak için sertleştiren hakiyi sürekli basması lazım bu adamın.Yoksa ace bile gelir bir hiken attı mı sıcak çay sahnesi gibi bütün mochisi yalan olurdu.
Luffy'nin bu arc öğrendiği herkesde Apoo'da da var diyon yani. İyi güzelmiş. Çatıda o yüzden bu Hyo Emiceden öğrendiği şey mi diye niye sordu Zoro?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık