Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro ve Sanji Arasındaki Güncel Güç Dengesi

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    465
Oda Zoro’yu Sanji’nin gölgesinde bırakmaya başladı, Wano gibi bi arcda Sanji daha dolu aksiyonlara girdi resmen. Zoro çakma Polat Alemdar ile takılırken Sanji ve Luffy’yi iki ortak gibi tayfadan ayırıp Kaido’ya göndermek nedir? Hangi Zoro fanının vicdanı kaldırır bu görüntüyü? Toei bile mangadan gazı alıp Sanji’ye 10 saniyede X-Drake’i paketlettirdi. Durum biz Zoro fanları için hiç iç açıcı görünmüyor. Tek umut Enma.
Onu görecez daha arc bitmedi
Zoro fanlarının tek umudu artık sihirli kılıçları Enmadır :D Zavallı Zoro Wanoda herkezden ders alırken Sanji herkeze ders veriyor. Üzülüyorum bu Zoro fanlarının halleri yazık yani ama napacan, Zoro hep zaten manganın başından beri sihirli kılıçlarla işi götürdü. Benim merak ettiğim bu Nidai kitetsununda aşırı bi sihiri varsa bu kılıç ustalığı yalan olmazmı? Bence gerçek kılıç ustası Ryuma gibi çöp bir kılıcı alır ülke hazinesi yapar.:good:
Bunu rez aldım wano sonu görüşelim

Adam Usopp seviyesindeki Killera nerdeyse ölüyodu, bide gidiyo Gifterlardan dayak yiyiyo. Zoronun havası söndü artık ilk güçlü rakipte tırtladı, Zoro Sanjiyle aynı ligde olmayı haketmiyor. Artık sadece canavar ikili var onlarda Sanji Luffy, özellikle Sanjinin Draki suitsiz yenmesi onun gücünün en büyük kanıtıdır. :respect:
Killer dedigin adam usopp seviyesindemi?
Bence saçmalıyorsun.
Killer dedigin adam kid in sağ kolu. Ayrıca güçlenen sadece hasir şapka tayfası değil. Bunuda unutma. Ayrica zoro orda killerle savaşmadı tek. Ve ciddilestigi an killerin silahini aldı ve onu yendi.nasil okuyorsun seriyi anlamıyorum.

Zorocaın kılıç ustalığına lafım yok hasarına lafım yok daha üst düzey rakipte görmesekte. Zoro'nun savaştaki enerjisinede lafım yok ama yok abi Sanji'den gelen 3 tekmeyi yediğinde ayakta kalacağının garantisi yok .Kaldı ki görünmez bu adam kesinlikle 10 tekmeden aşşağısına Zoro'dan hasar almaz.
Görüş hakisi var ve balikadam adasında zoronunda sahip olduğunu gördük. Senin demenle o suit i kullanarak sanji katakuriyide yener?
Unutmaki zoro pica ile dövüşürken yerini bulmak icin gözünü kapatti.

Aşırı fanlık iyi değil elbette ama sevdiğin karakteri yeri geldiğinde savunman lazım. :at:
Aslında manga da güncele gelmedim ya belki o yüzden şuan herkes sanji yi baya beğenmiş belki fikrim değişir o zaman tekrar yazarım :good:

Bu arada son bölümlerde sanji baya güçlü gözüküyor hadi hayırlısı

Son düzenleme:
Aslında manga da güncele gelmedim ya belki o yüzden şuan herkes sanji yi baya beğenmiş belki fikrim değişir o zaman tekrar yazarım :good:

Bu arada son bölümlerde sanji baya güçlü gözüküyor hadi hayırlısı
Sanji iyi gidiyor son zamanlarda. Keşke bende güncelde olmasaydım, verilen aralar sinir ediyor insanı. Şimdi kaçıncı bölümlerdesin?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık