Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro ve Sanji Arasındaki Güncel Güç Dengesi

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    465
Rica ederiz, bir daha aynı hayatı yapmayız. :D
Şaka bir yana neden ts öncesi Sanji'yi daha güçlü gördün, çıkarımının neye dayandığını merak ettim?
Aslında başta yazdığım gibi sanji nin zeff gibi insandan eğitim alırken zoro nun eğitim aldığı yer arasındaki farktan dolayı sanji nin güçlü olduğunu düşündüm :bilmem::bilmem:

Bu arada çok alındım (!) :) :)

Son düzenleme:
Anlamadim reis Sanji'nin fanı mısın yoksa haterı mı? Aklıma Yubashiri Sama geldi. (Sanji'yi abartarak övüp aslında gömmeye çalışırdı.)
Sanji fanıyım sonuna kadar ama yapabileceğim bir şey gerçekleri yazmak zorundayım forumdayız sonuçta fanlık yapmaya gerek yok diye düşünüyorum :) :)

Kuroro sen ciddi misin
Oda Zoro’yu Sanji’nin gölgesinde bırakmaya başladı, Wano gibi bi arcda Sanji daha dolu aksiyonlara girdi resmen. Zoro çakma Polat Alemdar ile takılırken Sanji ve Luffy’yi iki ortak gibi tayfadan ayırıp Kaido’ya göndermek nedir? Hangi Zoro fanının vicdanı kaldırır bu görüntüyü? Toei bile mangadan gazı alıp Sanji’ye 10 saniyede X-Drake’i paketlettirdi. Durum biz Zoro fanları için hiç iç açıcı görünmüyor. Tek umut Enma.

Aslında başta yazdığım gibi sanji nin zeff gibi insandan eğitim alırken zoro nun eğitim aldığı yer arasındaki farktan dolayı sanji nin güçlü olduğunu düşündüm :bilmem::bilmem:

Bu arada çok alındım (!) :) :)
Sanji ve aşçılar öyle spesifik bir eğitim almamışlar bence. Hep cemaat evini andırıyor bana. Tekme ile birbirine dalan tipler. :D

Oda Zoro’yu Sanji’nin gölgesinde bırakmaya başladı, Wano gibi bi arcda Sanji daha dolu aksiyonlara girdi resmen. Zoro çakma Polat Alemdar ile takılırken Sanji ve Luffy’yi iki ortak gibi tayfadan ayırıp Kaido’ya göndermek nedir? Hangi Zoro fanının vicdanı kaldırır bu görüntüyü? Toei bile mangadan gazı alıp Sanji’ye 10 saniyede X-Drake’i paketlettirdi. Durum biz Zoro fanları için hiç iç açıcı görünmüyor. Tek umut Enma.
Zoro fanlarının tek umudu artık sihirli kılıçları Enmadır :D Zavallı Zoro Wanoda herkezden ders alırken Sanji herkeze ders veriyor. Üzülüyorum bu Zoro fanlarının halleri yazık yani ama napacan, Zoro hep zaten manganın başından beri sihirli kılıçlarla işi götürdü. Benim merak ettiğim bu Nidai kitetsununda aşırı bi sihiri varsa bu kılıç ustalığı yalan olmazmı? Bence gerçek kılıç ustası Ryuma gibi çöp bir kılıcı alır ülke hazinesi yapar.:good:

suitsiz sanji yonko komutanlarına göre çöp. zoro yine iş yapardı ama şu an sanji daha güçlü duruyor. zoro yine geçer tabii. zoro luffy ve kid'le birlikte anılıyor

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık