Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Zirve Sengoku vs. Zirve Silvers Rayleigh

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    326
Sengoku'nun Roger seviyesinde olduğunu nerden çıkardın da Ray Sengoku'yu yenmek için Roger seviyesinde gelmek zorunda kalsın ? Benimle dövüşmesi için Garp ve Sengoku'yu getirin demek bu adamlar benim seviyemde mi demek yoksa denizcilerin elindeki en güçlü adam bunlar olduğu için mi Roger öyle diyor ? Serinin genel mantığı, olayları, güç dengeleri, karakter izlenimleri göz önünde bulundurulursa bu adamlar ne Roger ne Wb seviyesi değil.
Rogera denk değillerdir zaten o ligin adamları demek istedim. Rayleigh, Roger'dan sonra ilerlemek istediğini sanmıyorum hiç böyle bir imaj çizmedi bana. Güç olarakta Raftel zirvesidir bence. Zoro'nun Wano sonu amiral seviyesinde olup korsanlığı bırakması gibi düşün ;)

Roger sadece Garp'ı getirin bana diyebilirdi.O zaman bir düşünürdük.

Sengoku'nun Roger seviyesinde olduğunu nerden çıkardın da Ray Sengoku'yu yenmek için Roger seviyesinde gelmek zorunda kalsın ? Benimle dövüşmesi için Garp ve Sengoku'yu getirin demek bu adamlar benim seviyemde mi demek yoksa denizcilerin elindeki en güçlü adam bunlar olduğu için mi Roger öyle diyor ? Serinin genel mantığı, olayları, güç dengeleri, karakter izlenimleri göz önünde bulundurulursa bu adamlar ne Roger ne Wb seviyesi değil.
Yok la biri Roger diğeri WB seviyesinde yanlarında da 3 tane yonkou seviyesinde Amiral var ama ne hikmetse yeni dünyada korsanlar hüküm sürüyormuş xD

Yok la biri Roger diğeri WB seviyesinde yanlarında da 3 tane yonkou seviyesinde Amiral var ama ne hikmetse yeni dünyada korsanlar hüküm sürüyormuş xD
Wb aman kayıp veririz aman tadımız kaçmasın ali rıza bey diyerek Kaido'ya niye dalmadıysa denizciler de yonkouya o yüzden dalmıyormuş. ?

Wb aman kayıp veririz aman tadımız kaçmasın ali rıza bey diyerek Kaido'ya niye dalmadıysa denizciler de yonkouya o yüzden dalmıyormuş. ?
Dünya bizimkilerin etrafında dönüyor zaten.Ne hikmetse kaç yılın hasımları Luffy'ler adaya ayak bastığında can ciğer oluyorlar.

Sen benim hakkımda kötü konuşmuşsun ? Bakışmalar, bakışmalar..... Yok ya olabilir mi öyle bir şey canım kardeşim gel çay içelim. Bakışmalar bakışmalar..... Yoksa bu çay ? Da dam da dam da dam bakışmalar....

WB senin Dünyanda bu kadar fark atmışmıydı Kaido'ya, şaşırdım ve hoşuma gitti :ehe:
Valla fark kısmı fanteziye kalmış artık, adamına göre değişir. :ehe: Wb>Kaido olmasına rağmen kayıplardan tırsıp saldırmamış. (Güçlü de olsa Kaido'nun zalım sopasından da çekinmiş olabilir .s) Gerçi hakkını yemeyeyim. Oden gibi bir çöplük için değmeyeceğini düşündüyse eğer işin rengi değişir. Babalığın hakkını yiyormuşum deyip özür dilerim :d

Valla fark kısmı fanteziye kalmış artık, adamına göre değişir. :ehe: Wb>Kaido olmasına rağmen kayıplardan tırsıp saldırmamış. (Güçlü de olsa Kaido'nun zalım sopasından da çekinmiş olabilir .s) Gerçi hakkını yemeyeyim. Oden gibi bir çöplük için değmeyeceğini düşündüyse eğer işin rengi değişir. Babalığın hakkını yiyormuşum deyip özür dilerim :d
Laf olsun torba dolsun diye çıktın ortaya demek.

Ben arada kayıp verilecek kadar bir durum olsa, ufak bir fark olsa zaten denizciler neden saldırsın ki derim ama eğer 2 tane yonkou üstü 3 tane de yonkou var diyorsan o zaman geçeceksin o işleri.

Haddddiiii len ordannnn ?
Rogera denk değillerdir zaten o ligin adamları demek istedim. Rayleigh, Roger'dan sonra ilerlemek istediğini sanmıyorum hiç böyle bir imaj çizmedi bana. Güç olarakta Raftel zirvesidir bence. Zoro'nun Wano sonu amiral seviyesinde olup korsanlığı bırakması gibi düşün ;)

Roger sadece Garp'ı getirin bana diyebilirdi.O zaman bir düşünürdük.
Roger öldükten sonra Rayleigh niye ilerlesin ki ? Zirve gücünde halleder zaten Ray Sengoku'yu. Adam Roger ölene kadar zirve gücüne çoktan ulaşmıştır zaten.

Garp ve Sengoku'yu birbirinden ayırmıyor mesele bu. Beni ancak en güçlü denizciler eğlendirir diyor. O dönemde de bu ikisi en güçlü olduğu için bunların ismini beraber zikrediyor.

Ben arada kayıp verilecek kadar bir durum olsa, ufak bir fark olsa zaten denizciler neden saldırsın ki derim ama eğer 2 tane yonkou üstü 3 tane de yonkou var diyorsan o zaman geçeceksin o işleri.
Yok öyle bir şey demiyorum da o denklem doğru olsa dahi denizciler yerinde sayarmış gibi geliyor bana. Adamlar denge diye tutturmuşlar. Yonkouyu yok edilmesi gereken bir oluşum olarak görmüyorlar tam olarak. En azından hükümet görmüyor diyeyim. Baksana Cp0 bile Kaido'dan yanaymış asında. Hayırdır siz ne ayaksınız derler adama.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık