Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Zirve Sengoku vs. Zirve Silvers Rayleigh

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    326
Bir zamanların Yonko tokatlayıcısı Rayleigh 3 gün 3 gece Marco ile Vista ile savaşınca bizim forumda Amiral tokatlayıcısı olarak anılmaya başlamış. :D Şimdi de desenize KK dengi diye. Bu gözler Rayleigh yaşlı WB'yi alır diyeleri de gördü. :D

Arkadaşlar Rayleigh güçlüdür evet ama dünyanın hiçbir yerinde bu adama ne Amiral üstü ne de Yonko üstü denilmiştir. Türkiye'de yanlış çevirilerden kaynaklı bir hype almış bu adam ve hala Amiral üstü deniliyor. @Mewtwo atmış işte. Bu adamın Sengoku karşısında alacağı oy %30 bile yoktur artık. Wano öncesi Rayleigh yine %40 alırdı. Geçen sürede Sengoku'da haki çıktı, Roger övdü, Rayleigh ise gömüldükçe gömüldü Oden diye birisi çıkınca. Ben de Rayleigh için Amiral veya Yonko olsa neden demezdim ama Oda karakteri kötü işledi ne yazık ki. Wano'yu yok saymaya devam etmek sizin kararınızdır, bir şey diyemem.

Bir zamanların Yonko tokatlayıcısı Rayleigh 3 gün 3 gece Marco ile Vista ile savaşınca bizim forumda Amiral tokatlayıcısı olarak anılmaya başlamış. :D Şimdi de desenize KK dengi diye. Bu gözler Rayleigh yaşlı WB'yi alır diyeleri de gördü. :D

Arkadaşlar Rayleigh güçlüdür evet ama dünyanın hiçbir yerinde bu adama ne Amiral üstü ne de Yonko üstü denilmiştir. Türkiye'de yanlış çevirilerden kaynaklı bir hype almış bu adam ve hala Amiral üstü deniliyor. @Mewtwo atmış işte. Bu adamın Sengoku karşısında alacağı oy %30 bile yoktur artık. Wano öncesi Rayleigh yine %40 alırdı. Geçen sürede Sengoku'da haki çıktı, Roger övdü, Rayleigh ise gömüldükçe gömüldü Oden diye birisi çıkınca. Ben de Rayleigh için Amiral veya Yonko olsa neden demezdim ama Oda karakteri kötü işledi ne yazık ki. Wano'yu yok saymaya devam etmek sizin kararınızdır, bir şey diyemem.
İyi de zamanında amiral üstü olduğunu söylüyor kendisi.

@Raiden denge niye neden tutturduklarını bilmek lazım. Ama korsanların raftelin de olduğu yeni dünyada hüküm sürmeleri hükümetin işine gelir demek saçmalıktan başka bir şey değil, tarihin de orada olduğunu düşünürsek.

Son düzenleme:
Haddddiiii len ordannnn ?

Roger öldükten sonra Rayleigh niye ilerlesin ki ? Zirve gücünde halleder zaten Ray Sengoku'yu. Adam Roger ölene kadar zirve gücüne çoktan ulaşmıştır zaten.

Garp ve Sengoku'yu birbirinden ayırmıyor mesele bu. Beni ancak en güçlü denizciler eğlendirir diyor. O dönemde de bu ikisi en güçlü olduğu için bunların ismini beraber zikrediyor.
İlerlemek değilde köşesine çekilmeseydi demek istedim yanlış yazmışım. Sengoku hep aktif, zirve haliyle ancak tutar ama kazanamaz bence.

Yahu anlamadınız mı hala bu adam Garp’ın akranı aralarında çok fazla güç farkı yok.Akainu çok güçlü adam diyen sizler aynı konumu elde etmiş Garp ile yanyana çizilen adamın geçmişte niye diğerlerinden geride kalacağına inanıyorsunuz.Wb arka arkaya sıralamış.Roger,Garp,Sengoku demesi de bence güç sıralaması şeklinde.Garp Zoro ise bu adam Sanji’dir o zamanlar.Kaptanıyla muhattap olan adam Ray’e yenilmez.Ray tutar en fazla.Sengoku’nun yaşlı hali bile bütün bb tayfasıyla tek dövüşüyordu.

Akainu'yu o yüzden övüyorum zaten.

@sensey şu yanlış çeviri dediğin ne ?
Mangada Rayleigh Kizaru ile dövüşürken Kuma tayfayı yok ediyor. Rayleigh burada gençlere yardım etmek istiyorum ama yaşlandım diyor. Bunu bir anime çeviricisi genç olsaydım seni yenip Kuma'ya giderdim diye çevirmiş. Böyle bir sahne olduğunu iddia edenler vardı geçen bir Youtube videosunda. Bizim forumda bu kadar olmasa da benzer ifadeler gördüm. İngilizce forum okudum o kadar inan bir kez bile benzer ifade görmedim. O çevirici kimse artık büyük etki vermiş Türk okuyucusuna.

Mangada Rayleigh Kizaru ile dövüşürken Kuma tayfayı yok ediyor. Rayleigh burada gençlere yardım etmek istiyorum ama yaşlandım diyor. Bunu bir anime çeviricisi genç
Ee tamam işte,farklı bir anlam yok ki orda.Genç olsaydım sana rağmen onları kurtarırdım demeye getiriyor adam.Amirale rağmen bunu yapabilecek adam da ondan üstündür zaten.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık