Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Zirve Sengoku vs. Zirve Silvers Rayleigh

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    326
Sengoku bence alır herifte kral hakisi var büyük ihtimalle ileri seviyede vardır o devasa formunda şok dalgaları zaten Gura Gura no Mi ile denk güçte gidiyordu birde ona kral hakisi kapladığını düşünemiyorum bile feci olur

Kara Kral haki konusunda aşmış bir arkadaşımız. Ayrıca şu hataya düşüyor bazı arkadaşlar. İki karakterde de kral haki olabilir de kimin kral hakisi daha iyi ? Bu önemli. Yani Sanji de silahlanma kullanıyor Zoro da. İkisinde de silahlanma var diye mi değerlendiriyorsunuz ? Böyle saçma sapan bir kıyas olmaz. Dolayısıyla Luffy'nin BAA'daki 50 bin kişilik kral haki salınımı için Shanks ya da Rayleigh olsaydı tüm askerleri bayıltırdı diyip Shanks ve Ray'i aynı kefeye koyan Oda, kral haki konusunda Ray'i Sengoku karşısında ön plana çıkarmıştır zaten. Kral hakinin son bölümlerdeki önemi düşünüldüğünde ve Ray'in haki master biri olduğu düşünüldüğünde üzgünüm keçi sakal, Ray senin keçilerini kaçırtırrr.

Sengoku beyazsakalın Roger ve Garp ile beraber saydığı denizleri iyi bilen güçlü bir adam.Ray bu adamın zirve haline ulaşmış olsa onu da aralarına eklerdi.Oden gibi farkını koyar bence Ray'e birazcık.
Ona bakarsan Oda da Ray'in kral hakisini Shanks'la aynı kefeye koyuyor ? Kral hakisi zirve olan adam zirvedir arkadaş. Wano bunu bağırıyor bas bas. Shanks>Kaido-Bm ise Ray her türlü>Sengoku'dur. Zira Sengoku'nun Kaido ve Bm'yi yenebileceği şüpheliyken Shanks'ın bu ikiliye üstünlüğü kesindir bana kalırsa.

Ona bakarsan Oda da Ray'in kral hakisini Shanks'la aynı kefeye koyuyor ? Kral hakisi zirve olan adam zirvedir arkadaş. Wano bunu bağırıyor bas bas. Shanks>Kaido-Bm ise Ray her türlü>Sengoku'dur. Zira Sengoku'nun Kaido ve Bm'yi yenebileceği şüpheliyken Shanks'ın bu ikiliye üstünlüğü kesindir bana kalırsa.
Shanks zirve Sengoku'ya yenilir bence zaten.O yüzden pek bir anlam ifade etmiyor.Şu anki halini alabilir ama mangada Garp'tan ayrı tutmadığı adamı Shanks'in indirebileceğini sanmıyorum.Beraberlikten fazlasını koparamaz.

Patlamış bir topla futbol oynamış herkes bu sahneyi gayet de anlar. Balona yumruk atmak da benzer. Sengoku'nun hatası yanlış türde bir saldırı yapmaktı sadece. Tek sahne ile karakter gömecekseniz 300 bölümdür gördüğümüz Yonkolara bakın.
Ağa adamın başka adam akıllı sahnesi yok. Blackbeard var oda zaten herkes vurunca kan alıyor ondan, kendiside bunu diyor.
Şuana kadar gördüğümüz sengoku güç olarak değil zeka olarak ön plana çıkıyor her karakter güçlü olacak diye düşünmek hata olur. Şuana kadar gördüğümüz sengokunun bende çizdiği profil şu şekilde;
Güç olarak iyi durumda ( sağ kol üstü) fakat yönetim şekli ile rakibinden sayı ve güç olarak güçsüz olsa bile kazanma ihtimali yüksek biri. Ama teke tek bir savaşta yeneneyeceği yüksek ihtimal.

Ankette Reyli demişim. Fikrim değişmedi aslında ama tamamen keyfi sebeplerden. Yoksa Sengoku da gayet o seviyelerin adamı olabilir keza.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık