Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Zirve Sengoku vs. Zirve Silvers Rayleigh

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    326
3 Amiral veya Mihawk da Luffyi öldürmeliydi ona bakarsan ? Seri öyle işlemiyor işte. Luffy ve Teach ölmemeliydi bu kadar, olay bundan ibaret.

Shiki savaşında hasar almamaları gerek zaten diyorsan takıldığın mesele tam olarak ne ? 2si ancak onu yenecek güçteye getirmiyorsan işi 2v1 hiçbir ley göstermez. Korsan veya donanma nerede olursa olsun kimse kimseye neden benimle 1'e 1 dövüşmüyorsun diye ağlamaz. Sana göre kötü bir profil oluştursa da bu güç konusunda bir şey göstermez. Çünkü savaşta mfnin yarısı yok oldu dışında verilen bir bilgi yok.
zaten teachi öldüremeyeceğini biliyorum, madem sengoku teach tayfası üzerinden güç gösterisi yapacaktı, impeldowndan teachin yanına birkaç eleman daha eklenirdi, onlarda ölürdü mesela teach de bunlar güçsüzmüş zaten falan derdi, en azından birkaç tanesi bayılmalıydı adam güç gösterisi yapıyorsa.

zaten teachi öldüremeyeceğini biliyorum, madem sengoku teach tayfası üzerinden güç gösterisi yapacaktı, impeldowndan teachin yanına birkaç eleman daha eklenirdi, onlarda ölürdü mesela teach de bunlar güçsüzmüş zaten falan derdi, en azından birkaç tanesi bayılmalıydı adam güç gösterisi yapıyorsa.
6. Seviye mahkumları üzerinden yapılan hypın hiçbir anlamı kalmazdı senin dediğin gibi olsaydı. Ben mesela sırf o adamlar yüzünden bizim tayfa Teachi nasıl yenecek diyorum.

Teachin zayıf başta topladığı yoldaşları varken 6. Seviyeden gelen başka kişiler olsaydı ne anladım 6. Seviyeden

Sengoku denizcilerin zirve isimlerinden biridir. Garp'a yakın güçte bir karakter. Meyvesinin gözüktüğünden çok daha iyi olduğunu düşünüyorum. Ayrıca kralın hakisine de sahip. Kolay bir savaş olmaz ama kazanır.

Bu Sengoku fikir adamı değil mi kardeşim? :ehe:

Şaka bir yana zamanında ezilen Killer’ı övdüğüm gibi Sengoku’yu da övüyordum. Kral haki muhabbetinden sonra iyice övülmeyi başladı. Ama Kara Kral boş adam değil. Muhtemelen denk giderler diye düşünüyorum :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık