Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Zirve Sengoku vs. Zirve Silvers Rayleigh

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    326
sengoku'yu çok abartanlar var, Garpla ikisi Marinefordda Shikiyi 1 günde zor yakalamışlar. O kadar güçlü olsaydı, 1 e 1 savaşırdı. hiçbir birebir savaşı çizilmedi. Karasakalın o zamanki güçlenmemiş ezik tayfasına hiç hasar veremedi ki bu tayfayı magellan komple teklemişti.
1 Shiki savaşından sonra ikisinde çizilen bir hasar yok.
2 Birebir savaşmak zorunda değil zaten Episode 0'ı okuduysan ikisi de bu işi üstlenmek istiyor o yüzden iksi birlikte dalıyor ki Donanma bunlar istedikleri sayı üstünlüğü ile savaşırlar.
3 Teach ve tayfasına tek şok dalgasıyla kan kusturdu gayet güçlü. Magellan'ın yeteneği hax kime denk getirirse tekleme şansı var boş kıstas.

Denizdeki en güçlü korsanlardan birisi gelmiş marinefordu basmış, Sengoku Garp'a sen git kafana göre takıl ben bununla 1v1 mi atıcam desin =?
karışmayın ben alırım diyebilirdi. Çünkü orada Shiki sizin gibi güçsüzler Roger'ı yakalayamaz diyor ki gerçekten de güçsüzlermiş ki adamla teke tek yüzleşmeye gözü kesmemiş ikisinin de. Marineford yıkılırdı diyeceksek Shiki 1 vs 1 karşılığında başka yere gitmeye ikna edilirdi diye düşünüyorum. Ve dikkat çeken nokta Sengoku'nun bilinen en büyük dövüşü bu ve 1v2 atmış yanındaki adamda en güçlü olarak kabul edilenler arasında sayılan Garp.

karışmayın ben alırım diyebilirdi. Çünkü orada Shiki sizin gibi güçsüzler Roger'ı yakalayamaz diyor ki gerçekten de güçsüzlermiş ki adamla teke tek yüzleşmeye gözü kesmemiş ikisinin de. Marineford yıkılırdı diyeceksek Shiki 1 vs 1 karşılığında başka yere gitmeye ikna edilirdi diye düşünüyorum. Ve dikkat çeken nokta Sengoku'nun bilinen en büyük dövüşü bu ve 1v2 atmış yanındaki adamda en güçlü olarak kabul edilenler arasında sayılan Garp.
Adam Rocır vs Şikiye giderken Garpın gelmesine kızıyor niye geliyorsun diye söylediğin lafa bak :hhh:

2 Birebir savaşmak zorunda değil zaten Episode 0'ı okuduysan ikisi de bu işi üstlenmek istiyor o yüzden iksi birlikte dalıyor ki Donanma bunlar istedikleri sayı üstünlüğü ile savaşırlar.
3 Teach ve tayfasına tek şok dalgasıyla kan kusturdu gayet güçlü. Magellan'ın yeteneği hax kime denk getirirse tekleme şansı var boş kıstas.
Yanında Garp ile dövüşüyor birde hasar mı olsun, Kaidou'nun Luffy'e tek attığı dünyada ben eğer sengoku güçlüyse Teach tayfasının en az yarısını teklemesini beklerdim. Ki marinefordda bu adamlar çok daha güçsüzdü.

Shiki dostane bir düello yapmaya gitti de benim mi haberim yok ? Adam marineforda Roger’ı bulup öldürme amacıyla gitmiş. Senin dediğin gibi 1v1 sözüyle başka bir yere götürme durumu olmazdı. Zayiat vermemek için hızlıca aradan çıkarttılar işte. Gaban ve Rayleigh Oden’e birlikte saldıracaklardı bu da Rayleigh’i güçsüz yapar o zaman.

Yanında Garp ile dövüşüyor birde hasar mı olsun, Kaidou'nun Luffy'e tek attığı dünyada ben eğer sengoku güçlüyse Teach tayfasının en az yarısını teklemesini beklerdim. Ki marinefordda bu adamlar çok daha güçsüzdü.
3 Amiral veya Mihawk da Luffyi öldürmeliydi ona bakarsan ? Seri öyle işlemiyor işte. Luffy ve Teach ölmemeliydi bu kadar, olay bundan ibaret.

Shiki savaşında hasar almamaları gerek zaten diyorsan takıldığın mesele tam olarak ne ? 2si ancak onu yenecek güçteye getirmiyorsan işi 2v1 hiçbir ley göstermez. Korsan veya donanma nerede olursa olsun kimse kimseye neden benimle 1'e 1 dövüşmüyorsun diye ağlamaz. Sana göre kötü bir profil oluştursa da bu güç konusunda bir şey göstermez. Çünkü savaşta mfnin yarısı yok oldu dışında verilen bir bilgi yok.

Bende bu zamana kadar Rayleigh diyordum ama artık fikrim değişti. Adamın bir kere Mistik Zoan'ı var ve hiç de hafife alınacak biri değil Rayleigh gibi o da Haoshoku kullanıyor. Mistik Zoan'ını düşününce daha ağır basmaya başladı benim için.

Şeyi de ekle. Madem marinefordu kıstas alıyoruz, tek hareketle Akainu'yu öldürmeye giden Garp'ı kitledi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık