Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zaman Atlamasından Sonraki En Güçlü Süpernova Hangisidir?

2 yıl sonra en güçlü süpernova

• Kullanılan toplam oy
    415
Elbette Zoro en güçlü döndü. :D Kral hakiyi ortaya çıkarırsa Luffy geçerdi.Oda’nın büyük bir hatası oldu.2 seneden sonra Zoro karşısına geçip diyecekti ki sen mi büyüksün yoksa ben mi görelim kazanan kaptan olsun.Vs atacaklardı kazanan kaptan olacaktı Luffy ve Zoro fanlarının tartışması da ilelebet bitecekti.Ah mangayı bana verecekler. :p Ama dur ya öyle olursa da para kazanamayız Luffy ve Zoro fanları birbirini yemeden biz nasıl ekmek yiyeceğiz.:oleyo2: @Alpamis @RedTeroR :D
Ishida ile Ichigo değil bunlar ?

İleri silahlanma,geleceği görme ve kral hakisini saldırılarına ekleyebilme gibi özelliklere sahip değil.

Tabii bunlar çok özel yetenekler bunlardan sadece bir tanesine bile sahip olunca çok farklı kulvara çıkıyorsun.

Kid şuanda komutan seviyesinde bir adam.

Daha üst seviyelere çıkması için bir tane elit özellik lazım.
Al sana elit bir özellik.:artiz:
Pıçak atıp Heat’in kafasındaki elmayı vurabiliyor bu çok hassasiyet gerektirir. :)

Elbette Zoro en güçlü döndü. :D Kral hakiyi ortaya çıkarırsa Luffy geçerdi.Oda’nın büyük bir hatası oldu.2 seneden sonra Zoro karşısına geçip diyecekti ki sen mi büyüksün yoksa ben mi görelim kazanan kaptan olsun.Vs atacaklardı kazanan kaptan olacaktı Luffy ve Zoro fanlarının tartışması da ilelebet bitecekti.Ah mangayı bana verecekler. :p Ama dur ya öyle olursa da para kazanamayız Luffy ve Zoro fanları birbirini yemeden biz nasıl ekmek yiyeceğiz.:oleyo2: @Alpamis @RedTeroR :D
Zoro büyük tabi :mincika:

İleri silahlanma,geleceği görme ve kral hakisini saldırılarına ekleyebilme gibi özelliklere sahip değil.

Tabii bunlar çok özel yetenekler bunlardan sadece bir tanesine bile sahip olunca çok farklı kulvara çıkıyorsun.

En azından ileri silahlanması olmalıydı. Oda gereksiz batırdı kid i.

Luffy tek başına Zoro ve Sanji iki kanaat olarak beraber Pacifista aldığı sıra Oda mesajı vermişti.

Artık bazı muhabbetleri azalarak bitmesi dileğiyle. Vallahi bazı arkadaşlar neyse de bir tanesi ciddi ciddi öyle düşünüyor onun için de kafayı kırmış olmak gerek. Allah şifa versin.

aynen çok haklısın ekmek yemek için yamatonun kaidouyla savaştığı bölümün kapağına yeni ace luffy ve yamato figürleri çıktı diye kapak yapmışlardı bu editörlerle odayı bir odaya koyup temiz sövmek lazım seriyi bi hizaya getirseler başka şey istemem big mom bu arc yaptıklarıyla yamatodan güçsüz gözüküyor tek yaptığı şey denize düşüp bayılıp bayılıp durmak sektiriyorlar üstünden geçiyorlar chopper queenle savaşıyor ama bm queenden saldırı falan yiyor garip garip işler

ya da meyvesini luffy ve law kadar iyi kullanabildiğini göstermesi lazım şu ana kadar tek yaptığı demir fırlatmak demirle yumruk atmak falan filan insan magneto gibi bir şey bekliyor bu çocukken aldığımız oyuncak mıknatıslardan farklı bir şey yapmadı

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık