Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zaman Atlamasından Sonraki En Güçlü Süpernova Hangisidir?

2 yıl sonra en güçlü süpernova

• Kullanılan toplam oy
    415
Tabiki Urouge. Luffy dışında Big Mom'ın komutanını yenen tek kişi. Şuan bonney ile birlikte işlemeyen tek supernovadan biri. Muhtemelen dayak yedikçe güçlendiren bir meyvesi var. Şu anki kid den filan daha güçlü olduğunu düşünüyorum.

En fazla Doffynin 5 renk iplik saldırı kadardır onada Sanji suitsiz dayandı, tabi burada Enma faktörünü de katıyorum yoksa Doffy kadarda vuramaz.
Doffy saldırı gücü yönünden YK3 civarı eder. Hala ne Dof'u? Zoro şu an Enma ile de olsa inanılmaz saldırılar çıkarıyor. Kaido'ya kalıcı hasar bırakacak ciddiyette bir saldırı yapacaktır bu dövüşte. Ne ile neyi kıyaslıyorsun? Hayret doğrusu.

Doffy saldırı gücü yönünden YK3 civarı eder. Hala ne Dof'u? Zoro şu an Enma ile de olsa inanılmaz saldırılar çıkarıyor. Kaido'ya kalıcı hasar bırakacak ciddiyette bir saldırı yapacaktır bu dövüşte. Ne ile neyi kıyaslıyorsun? Hayret doğrusu.
Yk3mü ada arc bosuydu ada kaplayan saldırıları vardı, tamam Katakuri ve Cracker güçlü ama Doffy kaptan olarak onlardan üstündür bence. One piecede kaptanların bir ağırlığı oluyor bütün tayfalarından güçlü oluyorlar. Doffy her yönden güçlüydü Kat ve Cra ise sadece 1 haki yönünden güçlü olmanın avantajını kullandılar. Erken yenildi diye Doffyi ezdirtmem.

Yk3mü ada arc bosuydu ada kaplayan saldırıları vardı, tamam Katakuri ve Cracker güçlü ama Doffy kaptan olarak onlardan üstündür bence. One piecede kaptanların bir ağırlığı oluyor bütün tayfalarından güçlü oluyorlar. Doffy her yönden güçlüydü Kat ve Cra ise sadece 1 haki yönünden güçlü olmanın avantajını kullandılar. Erken yenildi diye Doffyi ezdirtmem.
Alan saldırısı ile iş bitseydi en güçlü komutan Ace olurdu.Dof g4e karşı bırak baskın gelmeyi,denk mücadele bile verememiş bir adam.Hadi Cracker'dan daha güçlü görebilmek absürd bir şey olmayabilir ama Kata ile yan yana koyulacak bir durumu yok.Feat ve portre bazında uçurum var iki isim arasında.Sadece 1 haki yönünden güçlü olmak nasıl oluyor onuda anlamadım.Luffy'nin ellerini acıdan zonklatıcak kadar b.hakiye sahip olan bir isim Kata.K.hakisine sahip olan toplam 10 tane çar sayılmaz ayrıca.Ki bu seride en önemli güç zaten haki.

Alan saldırısı ile iş bitseydi en güçlü komutan Ace olurdu.Dof g4e karşı bırak baskın gelmeyi,denk mücadele bile verememiş bir adam.Hadi Cracker'dan daha güçlü görebilmek absürd bir şey olmayabilir ama Kata ile yan yana koyulacak bir durumu yok.Feat ve portre bazında uçurum var iki isim arasında.Sadece 1 haki yönünden güçlü olmak nasıl oluyor onuda anlamadım.Luffy'nin ellerini acıdan zonklatıcak kadar b.hakiye sahip olan bir isim Kata.K.hakisine sahip olan toplam 10 tane çar sayılmaz ayrıca.Ki bu seride en önemli güç zaten haki.
Bana Doffy Katakuriden güçlü gözüktü Doffynin tek zayıf noktası tayfasıydı, eğer Law Doffyden yana olsaydi bide Vergo olurdu o zaman işler çok zorlaşırdı. Bide nerden baksan King kong gun King cobradan daha çok hasar veren bir saldırı. Beyaz sakalda Marinefoldda 3 kumandan eksik geldi Odenide sayarsak 4 ve böyle durumlar bize tayfanın önemini gösteriyor. Katakuri tamam yenilmez gibi gözüktü ama o ve Cracker güçlerinin sırrını bilince o kardar korkutmuyorlar fakat Doffynin bilinen bir zayıf noktası yok.

Bana Doffy Katakuriden güçlü gözüktü Doffynin tek zayıf noktası tayfasıydı, eğer Law Doffyden yana olsaydi bide Vergo olurdu o zaman işler çok zorlaşırdı. Bide nerden baksan King kong gun King cobradan daha çok hasar veren bir saldırı. Beyaz sakalda Marinefoldda 3 kumandan eksik geldi Odenide sayarsak 4 ve böyle durumlar bize tayfanın önemini gösteriyor. Katakuri tamam yenilmez gibi gözüktü ama o ve Cracker güçlerinin sırrını bilince o kardar korkutmuyorlar fakat Doffynin bilinen bir zayıf noktası yok.
Doffy'nin arc içerisindeki icraatlerini gördük ama reis.Bilinen tek zayıf noktası falan da tayfası değildi.Ne çok iyi bir saldırı gücü ne çok iyi bir hızı ne çok bir hakisi vardı Dof'un.Kata'nın ve Cracker'ın güçlerinin sırlarıyla savaşları arasında çok bir bağlantı yoktu ki.Luffy Rosa'daki halinden daha çok güçlü halde olmasına rağmen yeni form açıp+gözlemini oldukça geliştirerek anca denk dövüştü Kata'yla.Dof karşısındaki haliyle değildi yani.Cracker ise Dof'a öyle ya da böyle üstün gelen Luffy+Nami'ye 11 saat sonucu anca kaybetmiş adam.Sen final saldırılarını kıyaslacaksan Dof'un aldığı darbeler ile Kata'nın aldığı darbeleri kıyaslamak gerekir.Onda bile Dof geride.Ki Dof dövüş sonucu bilincini kaybetmiş bir haldeydi,Kata darbe sonunda bile Luffy'den sonra yıkıldı.Aynı bile değil durumlar.

Dof toplamda 5 g4 darbesi+gamma yiyip bilincini kaybetmiş bir adam.Kata sırf dövüşün ortasında 3 tane Boundman darbesi yedi zaten.Sonrasında da mogurayla kendini yaralayıp temizinden 10 tane Snakeman darbesi yedi.Dayanıklılıkta bile Dof bu adamdan öte değil.Ki Kata yıllardır darbe bile almadığından kendisi bahsediyor zaten.Paslanmış halde böyle adamın dayanıklılığı.

@Charlotte Katakuri hoş geldin reis. Bence Kata ve Doff arasındaki lig farkını uzun uzun açıklamana gerek yok. Bariz belli. Sayfalardır yapılan konu dışı muhabbeti bırakırsak Kid diyorum. Zoro şuana kadar daha iyi performans gösterdi ama ona bakarsan sağ kolu da daha iyi performans gösterdi.. savaş sonunu bekleyin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık