Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zaman Atlamasından Sonraki En Güçlü Süpernova Hangisidir?

2 yıl sonra en güçlü süpernova

• Kullanılan toplam oy
    415
Teach, Luffy, Zoro, Kid, Law'ı saymazsak bunlar top 5 hemen arkalarından gelen bence X-drake olur bazıları Killer'ın Drake'den güçlü olduğunu savunuyor ama ben katılmıyorum ikisi de Kılıç benzeri silahlar kullanıyor ama X-drake kılıç ustalığını şeytan meyvesi ile birleştiriyor şeytan meyvesi bir dinozor Zoan'ı ve X-drake çocukluğundan beri eğitim alıyor ve çocukluğundan beri şeytan meyvesine sahip. Hemen arkasında da Urouge ve Killer gelir. Sabody'de Urouge ve Killer kavgaya tutuşmuşlardı ve X-drake onları durdurmuştu bu bence onlardan daha güçlü olduğunun göstergesi.

Jewelry Bonney
Akainu'dan kaçmak öyle her babayiğitin harcı değil. Tartışmaya dahil edilmeyen kk adayına sorun, daha iyi anlatacaktır.

Akainudan kaçan imparator oluyor,demek ki Bonney=Imparatoriçe.
İyi bir noktaya değindiniz. Doğru bilinen bir yanlıştır bu. İmparatoriçeden daha fazlası Bonney çünkü Akainu ile kapışan imparator, kellesinin takriben %30'unu bıraktı. Akainu'yu görür görmez kaçan korsan ise imparator oldu. Bir şekilde Akainu'nun eline düşmesine rağmen kaçabilenin bir korsan eğer isterse One Piece'i 6 ayda bulabilir ama Bonney aşk insanı olduğundan ilgilenmiyor böyle işlerle.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık