Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zaman Atlamasından Sonraki En Güçlü Süpernova Hangisidir?

2 yıl sonra en güçlü süpernova

• Kullanılan toplam oy
    415

Üye silindi 6810

Belki öyledir belkide değil ama ben farkın çokda olduğunu sanmıyorum şahsen, zaten ben kesemez demedimki çok efor sarfeder ama ıskalar dedim. :D
Iskalayabilir zaten yön duygusu pek yok ama argüman sunamam ki ben ikimizde kendi düşündüğümüz şeyi söylüyoruz bunun sonu yok yani.

Zoro sonuç olarak çatıya çıktı Sanji Robin diye ağlayarak rezilliğini tüm Onigashima'da duyurdu. Üstelik bu tarz servisleri gömmek için kullanacaksan serinin ana karakterini mezardan çıkaramayız ;)
Sanji sonuç olarak daha önce tek başına yonko bölgesine gitti Zoro da eksik kalmasın demiş işte. :) Üstelik bu tarz servisleri övmek için kullanacaksan ana karakteri arşa çıkarırız genç adam :D
King Zoroyu gagalasaydı Killerın kıytırık kamasına benzemez can alırdı parçalardı. ;)
Zoroyu ayak bağı olmasın diye attı işte Marco reis :D

Ciddi ciddi Sanji=Zoro ya da Sanji>Zoroyu falan savunmuyorsunuz değil mi? Hani şaka mı değil mi ayırt edemiyorum artık lütfen şaka değilse de şaka diyin de gece rahat uyuyım.

Ya 2 side saçmalıktan seçmelerde KF da ilk dediğin 2. ye göre 10 kat fazla oluyor artık aynı şeyimi okuyoruz ondan bile emin değilim
Karakter hem görünmez, hem aşırı dayanıklı hem de inanılmaz bir yıkım gücüne sahip. Ee Zoro'nun bu karşılaşmada bariz bir şekilde dezavantajlı olduğu aşikar:d Neden şans vermeyelim ki aşçımıza?
@William cutting ohhhhh bak sanji konuşuyoruz burada:d

Karakter hem görünmez, hem aşırı dayanıklı hem de inanılmaz bir yıkım gücüne sahip. Ee Zoro'nun bu karşılaşmada bariz bir şekilde dezavantajlı olduğu aşikar:d Neden şans vermeyelim ki aşçımıza?
@William cutting ohhhhh bak sanji konuşuyoruz burada:d
Konuşun. Ben Bonney'den bahsediyorum, Zoro izin vermeden onun kaslı bedenine atlamıştı. Büyük ihtimal Kutsallara da ihanet etti, o yüzden hain ve Supernova olmaması gerekiyordu. Sekiz yaşındaki Momo deme nedenim de meyvesine gönderme. Niye Sanji sandın?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık