Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zaman Atlamasından Sonraki En Güçlü Süpernova Hangisidir?

2 yıl sonra en güçlü süpernova

• Kullanılan toplam oy
    415
Aynen. Öyle bir açıklama yok. Var mı yoksa :D
Editlediydim la mesajı :)

Benim bildiğim de yok. Sadece tahmin. Ama Ana'nın yanına gidip, Ana'nın salyaları yerden buhar çıkarırken karşısında bu kadar rahat olan bir adam çöp olamaz diye düşünüyorum :)

Bir de sağ kolların %90 kılıç ustası olduğunu düşününce ve Bobbin'in kılıç taşıdığını düşününce...

@Eustass Captain Kidd

Hımm temem. Evet muhtemelen öyle olmuş. Bobbin'i de sayarsan Mom'un 4 komutanından ikisi kılıç ustası. Diğerleri de kılıç ustasıysa yuh derim.

O tayfanın başardıklarıyla ilgili. Bizimkiler 2 savaş lordunu aldılar ellerinden ve hükümetin karizmayı çizecek bi işe imza attılar. Üstelik hem bir savaş lorduyla ittifak oldular hem de bir sürü müttefik topladılar. Kidler ise yonkoularla uğraşmış anlaşılan. Ödül işinde bunlar da etkili. Yoksa Usopp bile ne ödüller aldı. Dressrosada ödülü Luffy ve Lawdan fazlaydı. :)
Zoro muhtemelen Killer ile denk bi haldedir. Kaptanlardan belki Bege ve Bonneyden üstündür. Gıcık olduğum için Apooyu da katayım ama diğerlerinden güçlü değil bence. Hele Hawkins, Kid, Law ve son haberlerle Oruç gibi adamlardan güçlü olacağına ihtimal bile vermiyorum şu an için.
Her nova yapmış kendi çapında işler. Nihayetinde çoğunun büyük hedefleri var. Onlarda boş geçmemişlerdir ama fark Kidler başarısız oldu işte. Çünkü o kadar da güçlü değiller biraz da salaklar sanırsam.

Her nova yapmış kendi çapında işler. Nihayetinde çoğunun büyük hedefleri var. Onlarda boş geçmemişlerdir ama fark Kidler başarısız oldu işte. Çünkü o kadar da güçlü değiller biraz da salaklar sanırsam.
Yok mesele o degil. Kidler 2 senede bizimkiler kadar iş yapmış olabilirler ama bunu kime karşı yaptıkları önemli. BigMoma sataştı, gemisini batırdı, Shanksa karşı birlik oldu diye Kidin, Killerın ödülünü iki katına çıkarmazlar yani. Eğer bizimkiler gibi direkt hükümete veya müttefiklerine karşı bi iş yapmış olsalardı onlar da daha fazla ödül arttırırdı.

Kid>Law>Drake>Hawkins>Zoro>Urouge>Apoo>Killer>Bege>Bonney.

Değişebilir tabi ileride. Hem Urouge misali sürprizler olabilir hemde Zoro filan bazılarını aşabilir. Bunlar dışında yarın yine sırala deseniz farklı bir sıralamada koyabilirim. Bana belli olmaz bu sıralama işleri. :D Ama Bege-Bonney ve baştaki Kid değişmez herhalde.

Benim bildiğim de yok. Sadece tahmin. Ama Ana'nın yanına gidip, Ana'nın salyaları yerden buhar çıkarırken karşısında bu kadar rahat olan bir adam çöp olamaz diye düşünüyorum :)

Bir de sağ kolların %90 kılıç ustası olduğunu düşününce ve Bobbin'in kılıç taşıdığını düşününce...

@Eustass Captain Kidd

Hımm temem. Evet muhtemelen öyle olmuş. Bobbin'i de sayarsan Mom'un 4 komutanından ikisi kılıç ustası. Diğerleri de kılıç ustasıysa yuh derim.
4'üne karşı da Zoro dövüşecek.:D Nasıl olsa Kılıç ustası karşısında sadece Kılıç ustası dövüşebilir.

Şapka bile rahatça konuşuyordu bu bölüm Mom ile. Ezikler de konuşuyordu yiyene kadar :D

O mesele değil de bilmiyorum bana farklı biri çıkar gibi geliyor. Gösterilmemiş iki kişi. Pek sevemedim Bobbin'in tipini :D İki şekil adam çıksa daha iyi. Gerçi bu anadan güzel evlat Pudding gibi nadir çıkar ya, insan bir umut bekliyor işte :D

Şapka bile rahatça konuşuyordu bu bölüm Mom ile. Ezikler de konuşuyordu yiyene kadar :D

O mesele değil de bilmiyorum bana farklı biri çıkar gibi geliyor. Gösterilmemiş iki kişi. Pek sevemedim Bobbin'in tipini :D İki şekil adam çıksa daha iyi. Gerçi bu anadan güzel evlat Pudding gibi nadir çıkar ya, insan bir umut bekliyor işte :D
Bobbiş'in tipi tip değil zaten de bu manyak da bana Weevıl'ı andırıyor. Saf maf ama deli gibi güç var minvalinden :)

Bence Mom tarafında şekil adam göremicez. En şekili İchimaru Gin çakması Kraker'di :D Şekil adamlar Kaido'nun tarafında bekliyor kanımca.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık