Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zaman Atlamasından Sonraki En Güçlü Süpernova Hangisidir?

2 yıl sonra en güçlü süpernova

• Kullanılan toplam oy
    415
Olabilitesi var, evet :)

@Sir Crocodile

Zoro bu zamana kadar dövüşüne kimi karıştırmış ? Bu 1.

Zoro shogun gibi kılıç ustasını Law'ın yardımıyla indirirse kendine en iyi kılıç ustası diyebilir mi ? Bu 2.

Zoro'yla Luffy'yi karıştırmayın lütfen. Bu da 3 :)
Suan attigin yorum en bos yorumlardan biri. Sana soyle aciklayayim.
Zoro'nun bu zamana kadar savastigi kisiler Luffy'nin savastiklarindan cok gucsuzdu. En kolayindan Enel,Crocodile,Lucci gibi adamlara karsi dovustu. Crocodile bariz bir sekilde fark var iken Lucci kakuyu resmen 2 kata yakin gecmisti Doruki de Eneli soylemek bile isyemiyorum malum sahne var cunku.

Diger bir deyisle Zoro'nun karsilastigi kisiler pek zorlu degildi Luffy'e kiyasla. Ama yinede zorlandi.

Diger tarafta ise Law'in gitmesi. Sana soruyorum. Law Wano'ya cay icmeye mi gitti? Bu adamlar beraber gidiyorlarsa oraya beraber bir seyler yapacaklar ki Law da gidiyor. Yoksa Law bilmiyor mu Luffy ile gitmesini ama Wano'ya gidiyor. Bir sey var ki gidiyor. Ya Shogun üstun bayagi bir 2 kisi alacaklar ya da orada sadece copleri temizleyecekler Shogun orada olmazsa Kaido vssinde Zori tek basina alabilir diyorum. Ama Law ile gittikleri yerde Zoronun tek basina is yapmasi zor.

Kendine zaten suan en iyi kilic ustasi diyemez. Ona bakarsan, Picayi da filoda ki adamin yardimiyla aldi. O firlatti Zoro kesti pesine de Kral yumruguyla taslari dagittilar.Fazla abartmayin yani Zoroyu felan Luffy ile karistirmayacakmisiz. :)

Zoro Foxy arcda da Sanji ile calisti. Ona bakarsan yani deme ki ortak bir seyler yapabiliyormus. Tek giderse belki Shogun icinden gececekti Zoro'nun o yuzden Law da gidiyor. Anlayin iste.

@Sir Crocodile

Buna dair mesajı genel tartışmada yazdım. Daha fazla ayrıntıya girmek istemiyorum ama Law'a adam mı yok koskoca yonkou arcta ? Çağın gördüğü en büyük savaş yaşanacak orda, sen gelmiş Law niye gitti diyorsun :)

Kaku vs. bunların hepsi ayrı ayrı açıklanacak konular ama dediğim gibi ayrıntıya girmeyeceğim. Zaten BOSH yazıyormuşum :(

Deme böyle şeyler. Ayıp.

Shogun Marco ayaridir bence, amirale yakin yani.

Bir de emrinde sağlam adamlar vardır. İki tane Vistasi olsa birkac tane Vergo falan, bizimkiler anca babayı alır bu durumda.

Zamanı var daha shogunun. Ama bir faaliyet yapıp ödül artiracaklardir gibi geliyor çünkü Mom düşerse Luffy ve Sanji ciddi artış alır.

Luffy, 600'den aşağı olmaz. Sanji de rahat bir 200 atar 377 olur.

2 yıl önce killer ile kapşıp muhattap olan 2 yıl ardından yonkou as adamlarından birini yendi.Oda'nın canı ne isterse çizdiğini belli etti.Hani burda boşuna mantık tartışmalarına giriliyor.Şurda urugtan böyle bi şey bekleyenler bir elin parmağını geçmez di bence bu olaya kadar.
Bu arada bazı üyeler.inanılmaz yanılgı içerisindeler.Novalar boş elemanlar değiller.Zoro'nun Kid(ever hala umudum var),Law son olaydan sonra Urug'tan güçlü olma ihtimali 0.Ki Drake'inde boş adam olduğunu sanmıyorum.Bu tatlı komutanların arasında da öyle ahım şahım güç farkı olduğunu sanmıyorum.Ki genelde öyledir.As adamlar arasında uçuk farklar yoktur.
Galiba bu fanlar Luffy'den sonra en güçlü kişinin Zoro olacağına inanıyorlar.Roger'ın bile açıklanan kesin 3 efsane düşmanı ki Ray-san'ın shiki,Garp ve Wb'den güçlü olduğunu düşünen yoktur(umuyorum:D).Zoro'nun Luffy'den sonra en güçlü olacağına ihtimal dahi vermiyorum.10 yıl sonra görüşmek üzere.

@Sir Crocodile

Buna dair mesajı genel tartışmada yazdım. Daha fazla ayrıntıya girmek istemiyorum ama Law'a adam mı yok koskoca yonkou arcta ? Çağın gördüğü en büyük savaş yaşanacak orda, sen gelmiş Law niye gitti diyorsun :)

Kaku vs. bunların hepsi ayrı ayrı açıklanacak konular ama dediğim gibi ayrıntıya girmeyeceğim. Zaten BOSH yazıyormuşum :(

Deme böyle şeyler. Ayıp.
Bak sana ne diyorum. Sen bana ne diyorsun.
Diyorum ki Zori suan Shogunu tek almasi mantikli olmaz. Bir tarafta diyorsun ki Kaido'nun yaninda ki en iyi kisi shogundur. Sana soruyorum. Zoro Shogunu tek alacak Kaido arc a girdiklerin de kimi alacak. Shogundan daha asagi bir adam mi alacak?

Ben diyorum ki Shogun suan Wano da olmayabilir. Zoro ve Law orayi Kaido'nun adamlarindan temizleyip.
Shogun ile Luffy'nin Kaido ile vs aticaklari zaman yenebilir diyorum.

Ama sen Wano da sadece Zoroya pay biciyorsun orada en az 1 yikimci yoksa Law'in alabilecegi adamda yok demektir digerleri alt seviye cunku.
Bu yuzden eger Shogun suan icin Wanoda ise Law-Zori ikilisinin onu alacagini dusunuyorum. Orada onlari alip Law ile bir adini duyurabilir ve Kaido vssinde de 1 Yikimci alarak isi bitirir ve kendini de gelistirmis olur.
Ben soyle dusunuyorum. Shogunun guc 150 ise bir yikimcinda guc 100 ise. Law ile calistiginda 75'i almis olur Zoro yikimciyi alip +25 gelisebilir.

Yani senin orada dedigin. Şu Zoro Shogunu alacak. Law da birini alir iste adam mi yok. Ama Kaidodan sonra ki en guclu adam Shogun.
Sen olayi aninda Zori>Lawa bagliyorsun. Bu bana pek mantikli gelmiyor o yuzden bos dedim yorumuna. Eğer sende benim bu sekil bir yorumumu görürsen de. Ben alinmam nerede yanlis bir düşüncedeyim diye bakarim.

lawın hakisinin astıgı ( ki bence shogun haric, muhtemelen herkesi asıcaktır orda ) wanoda, samurayların nasıl kinemon gibi lego gibi ortada gezerken gösterilecegini iple çekiyorum :D

hem ishho hemde dofla aynı anda ugrasıp, zoroya yakın gücteki sanjiyi gelip ölümden kurtaran, aynı andada gemiyi koruyabilecek kac adam var yukarda ?

su adamı kücümsemeyin, bence en güclü degil ama en bitirici meyve ope ope no mi ve adam bir d. ;)

Luffy, Zoro, Kid, Law bunlar bize tam tanıtılmış ve sezilen güçlüler zaten ayırıyorum bi kenara..
Kimse oy vermemiş ama bence Killer çok sağlam karakter çıkacak. Killer Kid'in tayfasının beyni bana göre, aynı zamanda Kid'i sakinleştirip mantıklı hareket etmesini sağlıyor. Hasır şapkalarla gün gelir karşı karşıya gelirlerse Killer'ı karşısına Zoro alacak. Çok enfes bir dövüş olacak, seziyorum.

2 yıl önce killer ile kapşıp muhattap olan 2 yıl ardından yonkou as adamlarından birini yendi.Oda'nın canı ne isterse çizdiğini belli etti.Hani burda boşuna mantık tartışmalarına giriliyor.Şurda urugtan böyle bi şey bekleyenler bir elin parmağını geçmez di bence bu olaya kadar.
Bu arada bazı üyeler.inanılmaz yanılgı içerisindeler.Novalar boş elemanlar değiller.Zoro'nun Kid(ever hala umudum var),Law son olaydan sonra Urug'tan güçlü olma ihtimali 0.Ki Drake'inde boş adam olduğunu sanmıyorum.Bu tatlı komutanların arasında da öyle ahım şahım güç farkı olduğunu sanmıyorum.Ki genelde öyledir.As adamlar arasında uçuk farklar yoktur.
Galiba bu fanlar Luffy'den sonra en güçlü kişinin Zoro olacağına inanıyorlar.Roger'ın bile açıklanan kesin 3 efsane düşmanı ki Ray-san'ın shiki,Garp ve Wb'den güçlü olduğunu düşünen yoktur(umuyorum:D).Zoro'nun Luffy'den sonra en güçlü olacağına ihtimal dahi vermiyorum.10 yıl sonra görüşmek üzere.
Kendime +1 vereyim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık