Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] YU-GI-OH! Duel Links

Ara vermeseydim 10 olup iconu alırdım :D Müsaitsen oynayalım. Oda falan kuralım.
Bence 10'u da geçerdin :D Ben de sıkılmıştım artık platinum ve legend seviyelerde gezmekten, 4 aydır zirveyi bırakmıyorum artık. 1 tane de önceden vardı zaten :D

Olur tabii oynayalım. @Dante13 ile irtibat halindeyim sürekli. Senin de arkadaşlık numaranı alır eklerim. Yarın ve pazar sınavım var ama pazartesi hep birlikte müsait olursanız bol bol düello atarız.

Bence 10'u da geçerdin :D Ben de sıkılmıştım artık platinum ve legend seviyelerde gezmekten, 4 aydır zirveyi bırakmıyorum artık. 1 tane de önceden vardı zaten :D

Olur tabii oynayalım. @Dante13 ile irtibat halindeyim sürekli. Senin de arkadaşlık numaranı alır eklerim. Yarın ve pazar sınavım var ama pazartesi hep birlikte müsait olursanız bol bol düello atarız.
Geçerdim de ondan sonra icon yok onu kastettim :D Ki sağlam kartların çoğunu da alırdım. Ne yapalım sağlık olsun :D

Geçerdim de ondan sonra icon yok onu kastettim :D Ki sağlam kartların çoğunu da alırdım. Ne yapalım sağlık olsun :D
Anladım :D :good:Aynen baya sağlam kartlar verildi ödül olarak ama dert etme. Yeni gelen etkinliklere eski verilen kartları da koyuyorlar bazen. Sr ve ur ticketlardan da elde etme şansın var. Trader'a bile bir sürü yeni kart eklendi. Zamanla alırsın çoğunu :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık